کد خبر : 96520
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 90 بازدید

ططری: پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد آماده بهره برداری است

به گزارش میرملاس دکتر منوچهر ططری رئیس دانشگاه پیام نور لرستان به اقدامات صورت گرفته برای تکمیل پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد اشاره کرد و گفت: این ساختمان در حال حاضر آماده بهره برداری بوده بطوریکه کلاس های تربیت بدنی این دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی در این مکان برگزار می شوند. دکترططری افزود: […]

به گزارش میرملاس دکتر منوچهر ططری رئیس دانشگاه پیام نور لرستان به اقدامات صورت گرفته برای تکمیل پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد اشاره کرد و گفت: این ساختمان در حال حاضر آماده بهره برداری بوده بطوریکه کلاس های تربیت بدنی این دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی در این مکان برگزار می شوند.

دکترططری افزود: برای اجرای راه دسترسی جدید سایت با توجه به اینکه راه قبلی مالک داشته تا کنون ۷۸۰۰ میلون ریال هزینه شده و برای محوطه سازی آن نیز تا کنون ۱۸۰۰ میلون ریال صرف شده است.

وی به واگذاری دهکده المپیک خرم آباد به اداره کل ورزش و جوانان استان اشاره کرد و بیان داشت: بابت واگذاری این مجموعه بنا شده اداره کل ورزش و جوانان مبلغ یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان طی امسال به دانشگاه پیام نور پرداخت کند که در صورت پرداخت این مبلغ مشکلات پردیس پیام نور خرم آباد حل می شود .

ارتقا رتبه ۳۲ نفر نیروی رسمی و پیمانی دانشگاه پیام نور لرستان

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان به وجود ۲۷۰ نیروی کارمند اعم از نیروهای رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی این دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: برای تبدیل وضعیت ۱۷ نفر از نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور لرستان که از طریق آزمون استخدام ادواری پذیرش شده اند پیگیری های لازم انجام شده است.

دکترططری به ارتقا رتبه ۳۲ نفر نیروی رسمی و پیمانی دانشگاه پیام نور لرستان بعد از گذشته ۱۰ سال اشاره کرد و افزود: همچنین با پیگیری های صورت گرفته برای ۱۰ نفر از نیروهای قراردادی حکم مدیریت صادر شد.

وی یادآور شد: دانشگاه پیام نور لرستان دارای ۱۲۵ نفر عضو هیئت علمی بوده که شامل دانشیار، استادیار و مربی هستند.

 

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :