کد خبر : 96570
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 511 بازدید

سارقان حرفه ای موتورسیکلت در دام پلیس کوهدشت گرفتار شدند

فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت ومنزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش میرملاس، سرهنگ” یارالله عبدی” گفت : در پی اعلام یک فقره سرقت موتورسیکلت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ ، بلافاصله ماموران تجسس کلانتری ۱۲ کوهدشت با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام […]

فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت ومنزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش میرملاس، سرهنگ” یارالله عبدی” گفت : در پی اعلام یک فقره سرقت موتورسیکلت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ ، بلافاصله ماموران تجسس کلانتری ۱۲ کوهدشت با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام شدند .
وی در ادامه گفت : ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده سارقان را در کوهدشت شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دونفر دستگیرکردند.
فرمانده انتظامی کوهدشت تصریح کرد : متهمان در باز جویی های فنی به ۹ فقره سرقت موتورسیکلت و۲فقره سرقت منزل در این شهرستان متعرف که تعدادی از اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد .
سرهنگ عبدی در پایان با بیان این که سارقان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند گفت : این امر علاوه بر خوشحالی شهروندان موجب رضایت مندی و تقدیر و تشکر مردم از پلیس شد .

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

تشکر از نیروی انتظامی

[پاسخ]

زاهد آقايي ازگراب در گفته :

خسته نباشید

[پاسخ]

مداح اهل بیت در گفته :

سلام. لطفآ طرح امنیت اجتماعی رو در مناطق فقیر نشین مثل تازه آباد، بوعلی و… انجام دهید. چند وقت یکبار این مناطق و از وجود اشرار و سوداگران مرگ پاک کنید. کار به جایی رسیده که جلو چشم این و اون به مردم مواد مخدرمیفروشند کسی هم پیگیر نیست. بخاطر خدا کاری کنید بخدا امنیت نداریم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :