کد خبر : 96720
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 482 بازدید

دستگیری مزاحم اینترنتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط پلیس فتا کوهدشت

به گزارش میرملاس، سرهنگ یاراله عبدی فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به مزاحت علیه آن می کند؛ رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت. […]

به گزارش میرملاس، سرهنگ یاراله عبدی فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به مزاحت علیه آن می کند؛ رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ “یارالله عبدی ” با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه یک نفر مبنی بر توهین در صفحه شخصی اینستاگرامش توسط فردی ناشناس پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا تشکیل شد.
وی افزود: طبق اظهارات شاکی پرونده یک فرد ناشناس با گذاشتن کامنت های توهین آمیز در پست های وی باعث از بین رفتن آبروی وی نزد دوستان و آشنایان وی شده بود.
وی افزود: مأموران پلیس فتا پس از هماهنگی با مراجع قضائی با انجام اقدامات فنی متهم را شناسایی نمودند .
سرهنگ عبدی گفت: کارشناسان پلیس فتا با توجه به توان علمی و با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند و وی به پلیس فتا فراخوانده شد.
وی تصریح کرد:متهم با توجه به مستندات موجود به بزه ارتکابی اعتراف نمود.
فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت در پایان از شهروندان خواست : از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری نمایند و در صورتی که شخصی برای شهروندان ایجاد مزاحمت نمود ، ضمن پرهیز از ادامه ارتباط و پاسخگویی، این ایجاد مزاحمت را می توانند به پلیس فتا گزارش نمایند .

 

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

دلفان در گفته :

دست مریزاد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :