کد خبر : 972
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 446 بازدید

از جشن بادبادک‌ها تا تبلیغات کاندیداهای مجلس

به گزارش میرملاس نیوز ، اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان، حضور گسترده نامزدهای انتخاباتی مجلس همراه با بیانیه، برگزاری جشن بادبادک‌ها و انجام ورزش‌های رزمی از جمله حاشیه‌های مراسم باشکوه یوم‌الله 22 بهمن در لرستان بود…

همزمان با یوم الله 22 بهمن و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرود 1357 نفری دانش‌آموزان خرم‌آبادی در اجتماع راهپیمایان این شهر اجرا شد.

*در این آیین یک هزار و 357 نفر دانش‌آموز با پوشیدن لباس در سه رنگ سبز، سفید و قرمز و همرنگ با پرچم مقدس جمهوری اسلامی سرودهای انقلابی سر دادند.

*در این آیین دانش‌آموزان لباس‌های متحدالشکل بر تن داشته و سرود جاوید ایران را به دو زبان فارسی و لری خواندند.

*در مرکز لرستان توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جشن بادبادک‌ها در میدان 22 بهمن با شعار مرگ بر آمریکا توسط مردم خرم‌آباد اجرا شد.

*همچنین در حاشیه میدان 22 بهمن خرم‌آباد ورزشکاران لرستانی به خصوص ورزشکاران رزمی و باستانی با حرکات نمایشی خود جلوه خاصی به این راهپیمایی داده بود.

*در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال خرم‌آباد جمعی از عشایر لرستانی با لباس‌های محلی و در دست داشتن سلاح‌های خود اعلام حمایت قاطعانه از مقام معظم رهبری و دفاع از ارزش‌های نظام کردند، که این حرکت صحنه‌زیبایی را به نمایش گذاشت.

* حضور نامزدهای انتخاباتی و حامیان آنها با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی و چاپ بیانیه‌های مختلف در زمینه 22 بهمن از دیگر حاشیه‌های این مراسم بود.

*امدادگران جمعیت هلال احمر لرستان نیز در حاشیه این مراسم عملیات آمادگی نیروهای خود را برای انجام عملیات امداد و نجات به نمایش گذاشتند.

*محمد میرزاوند خواننده و حماسه سرای لرستانی نیز در این مراسم به یاد دوران انقلاب برخی سرودهای انقلابی را به زبان محلی برای حاضران اجرا کرد.

*برپایی ایستگاه‌های نقاشی و ایستگاه‌های صلواتی و نیز توزیع شاخه‌های گل و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران از دیگر حاشیه‌های مراسم امروز بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

كليد تكرار در گفته :

با تشكر از انتخاب عكس زيباي شما /واقعا جاي تقدير دارد كه واقعيت را نشان داده ايد مطمئن هستيم كه رحيمي نسب دور اول با همت شما عزيزان كار را تمام مي كند و رضا رحيمي نسب كليد تكرار اين دوره اند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :