کد خبر : 976
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 158 بازدید

480 فقره وام مسکن به روستاییان پلدختر پرداخت شد

به گزارش میرملاس نیوز ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پلدختر گفت: در طول یک سال اخیر 480 فقره وام مسکن برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی در روستاهای پلدختر پرداخت شده است. محمد تقی نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از دهه فجر 89 تا دهه فجر 90 در بخش مسکن روستایی […]

به گزارش میرملاس نیوز ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پلدختر گفت: در طول یک سال اخیر 480 فقره وام مسکن برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی در روستاهای پلدختر پرداخت شده است.

محمد تقی نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از دهه فجر 89 تا دهه فجر 90 در بخش مسکن روستایی تعداد 480 فقره وام مقاوم سازی در روستاهای بخش مرکزی و معمولان با ارزش 45 میلیارد ریال پرداخت شد.

وی با تاکید بر اینکه پرداخت وام روستایی در این شهرستان به روز شده و نیاز به گرفتن نوبت وام نیست، ادامه داد: در شهرستان پلدختر از لحاظ پرداخت وام هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پلدختر یادآور شد: علاوه بر این بنیاد مسکن تعداد 85 فقره وام قرض الحسنه تعمیراتی و تکمیل مسکن به ارزش 850 میلیون ریال به روستاییانی که ساختمان آنها نیمه کاره بوده پرداخت کرده است.

وی اظهار داشت: در بخش مسکن مهر نیز تعداد 380 فقره وام مسکن مهر خودمالک در شهر معمولان به متقاضیان پرداخت شده که ارزش ریالی این تعداد مبلغ 76 میلیارد ریال بوده است.

به گفته نصیری این وام ها بر اساس دستورالعمل ابلاغی ریاست جمهوری و وزیر مسکن بوده که در این راستا بنیاد مسکن هرستان پلدختر در بین سایر نقاط شهری زیر 2500 نفر استان توانسته رتبه نخست را کسب کند

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :