کد خبر : 9768
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 246 بازدید

پاسگاه پلیس راه در سه راهی زانوگه شهرستان كوهدشت احداث می شود

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر كل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: در صورت تامین به موقع اعتبار، پاسگاه پلیس راه در سه راهی زانوگه شهرستان كوهدشت به عنوان یكی از محورهای پرتردد وسایط نقلیه سنگین احداث و راه اندازی می شود. ‘ نصرت الله حیدری’  در گفت و گو با […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر كل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: در صورت تامین به موقع اعتبار، پاسگاه پلیس راه در سه راهی زانوگه شهرستان كوهدشت به عنوان یكی از محورهای پرتردد وسایط نقلیه سنگین احداث و راه اندازی می شود.

‘ نصرت الله حیدری’  در گفت و گو با ایرنا افزود: با تملك سه هزار مترمربع زمین مورد نیاز پاسگاه پلیس راه در سه راهی زانوگه احداث خواهد شد.

وی اظهار داشت: طرح احداث این پاسگاه و تملك زمین مورد نیاز آن با همكاری اداره كل حمل و نقل ، قرارگاه پلیس راه ، اداره كل راه و شهرسازی و سازمان جهاد كشاورزی انجام می شود.

وی خواستار تخصیص اعتبار مورد نیاز از سوی مسوولان شد و گفت: مطابق استانداردهای تعیین شده، برای آغاز عملیات احداث این پاسگاه هفت میلیارد ریال نیاز است كه پیش بینی می شود پس از تصویب و ابلاغ اعتبار ، كار احداث پاسگاه آغاز شود.

حیدری تصریح كرد: با توجه به ویژگی های فیزیكی و هندسی جاده ای و حجم ترافیك خودروهای سنگین درسه راهی زانوگه كوهدشت، استقرار پلیس در این محور با ایجاد زیرساخت ها از جمله پاسگاه مورد نظر ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

در صورت تامین اعتبار یعنی سرنوشت جاده کوهدشت -خرم اباد اقای مدیر کل قول اجرایی بده .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :