کد خبر : 9775
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 560 بازدید

دکتر کاییدی به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی پنج كشور انتخاب شد

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی پنج كشور تاجیكستان، بلاروس، اكران، قرقیزستان و ارمنستان انتخاب شد. دكتر ‘علی كاییدی’ روز چهارشنبه در گفت و گو با مدیر میرملاس نیوز  افزود: این انتخاب براساس اكثریت آرای تعدادی از نمایندگان گروه دوستی مجلس […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی پنج كشور تاجیكستان، بلاروس، اكران، قرقیزستان و ارمنستان انتخاب شد.

دكتر ‘علی كاییدی’ روز چهارشنبه در گفت و گو با مدیر میرملاس نیوز  افزود: این انتخاب براساس اكثریت آرای تعدادی از نمایندگان گروه دوستی مجلس شورای اسلامی انجام شده است تا از این طریق بتوان ارتباطات خود را با این كشورهای مورد نظر افزایش داد.

وی تصریح كرد: در مجلس شورای اسلامی هر پنج تا هشت كشور از كشورهای جهان انتخاب شده و یك نفر را با اكثریت آرا به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی آن كشورها انتخاب می شود.

وی اظهار داشت: مكاتبات با مجلس یا پارلمان این كشورها، برقراری ارتباط با مردم، تبادل بیشتر میان این كشورها از جمله اهداف اصلی تسكیل این گروه های دوستی است به گونه ای كه این برنامه ها می تواند تاثیر فراوانی برمسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران و دیگر كشورها داشته باشد .

دكتر كاییدی افزود: با توجه به اینكه از این كشورها از همزبانی ، فرهنگی و اجتماعی با هم اشتراك هستند ، تشكیل گروه های دوستی می تواند پل ارتباطی با دیگر كشورهای جهان نیز باشد و در نهایت ارتباط با این كشورها ب یكدیگر راهكاری مناسب برای جلوگیری و مقابله با تحریم ها نیز است .

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علي ب.خرم آباد در گفته :

ذرود بردكتر كاييدي اميركبير لرستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :