کد خبر : 97985
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 158 بازدید

پرویزپور: هیچ‌گونه موارد مستندی مبنی بر خدشه در انتخابات شورای شهر در شهرهای خرم‌آباد، کوهدشت وجود نداشته است

به گزارش میرملاس «ناهید پرویزپور» امروز در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه صحت انتخابات شوراهای اسلامی در ۷ شهر استان لرستان تایید شد، اظهار داشت: هیات عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان پس از بررسی اعتراضات واصله از کاندیداهای شورای اسلامی، صحت انتخابات در ۷ شهر […]

به گزارش میرملاس «ناهید پرویزپور» امروز در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه صحت انتخابات شوراهای اسلامی در ۷ شهر استان لرستان تایید شد، اظهار داشت: هیات عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان پس از بررسی اعتراضات واصله از کاندیداهای شورای اسلامی، صحت انتخابات در ۷ شهر استان را تایید کرد.
وی افزود: بر این اساس با توجه به اینکه هیچ‌گونه موارد مستندی مبنی بر خدشه در انتخابات شورای شهر در شهرهای خرم‌آباد، کوهدشت، الیگودرز، نورآباد، ازنا، دوره‌چگنی و دورود وجود نداشته است، صحت انتخابات در این شهرها تایید شده است.
مدیر کل سیاسی و انتخابات استان لرستان گفت: انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت نشان‌دهنده عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بود و در حقیقت برنده اصلی این انتخابات مردم ایران اسلامی بودند.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

این هم مثل نماینذه مچلس بدون اشکال بود…چوک سال ۹۶

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بدون هیچ مستندی؟؟!!آخرت رو چکار ………………؟!اونجا که دیگه مستند مستنده

[پاسخ]

دیدگاه در گفته :

بدون خدشه !! سه تا صندوق به نام نفر اول، بزرگ طایفشون هم تو انتخابات های گذشته در ۳ صندوق اینقدر رای یک جا نیاورده اگه راست میگید بدون خدشه بوده و ایرادی نداشته نتایج تفکیکی هر صندوق رو جهت اثبات موضوع به مردم و کاندیداها اعلام کنید.”کوهدشت”
نفر هفتم دقیق مصداق شعبده بازی بود من نمی گم همه شهر میگن.

“میرملاس لطفا درج نمائید”

[پاسخ]

فرهنگی از کوهدشت در گفته :

مگه تو انتخابات ۷ اسفند کسی جوابگو بود که مال شورا جوابگو باشن …………..وقاضی از هم راضی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :