کد خبر : 98053
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 292 بازدید

سرپرست پردیس فرهنگیان آیت الله کمالوند شهرستان خرم آباد منصوب شد

به گزارش میرملاس سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در حکمی فاطمه قنایی را به عنوان سرپرست پردیس فرهنگیان آیت الله کمالوند شهرستان خرم آباد منصوب کرد. قنایی که دکترای علوم سیاسی گرایش جامعه شناسی سیاسی دارد در مدت ۲۷سال خدمت در آموزش و پرورش در مناصبی چون دبیری ، مدیری مراکز آموزشی ، کارشناس ارزیابی عملکرد […]

به گزارش میرملاس سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در حکمی فاطمه قنایی را به عنوان سرپرست پردیس فرهنگیان آیت الله کمالوند شهرستان خرم آباد منصوب کرد. قنایی که دکترای علوم سیاسی گرایش جامعه شناسی سیاسی دارد در مدت ۲۷سال خدمت در آموزش و پرورش در مناصبی چون دبیری ، مدیری مراکز آموزشی ، کارشناس ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان البرز ، کارشناس دبیرخانه راهبری گروههای آموزشی ، کارشناس امور اداری و مدرسی مراکز آموزش عالی انجام وظیفه کرده است . گفتنی است که پیش از این فروزان ادیب فر عهده دار این مسئولیت بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در آئین معارفه سرپرست جدید پردیس فرهنگیان آیت الله کمالوند ، دانشگاه فرهنگیان را مغز متفکر نظام آموزشی عنوان کرد و گفت : نظام آموزشی برای پاسخ به سوالات نامحدود نسل آینده ساز باید از یادگیری مبتنی بر سطحی نگری و حافظه مداری عبور کند و به یادگیری عمیق و مفهومی برسد . محمد حسین اردشیر افزود : دانشگاه فرهنگیان باید با رویکرد پژوهش مداری ،تحقیق و پرسشگری دانشجو معلمانی را تربیت کند که بتوانند تحولی شگرف را در نظام تعلیم و تربیت رقم بزنند . وی خاطر نشان کرد : لازمه این کار وجود مدرسانی است که ود اهل تحقیق و پژوهش باشند تا بتوانند روحیه پژوهش و تحقیق را در دانشجو معلمان نهادینه کنند .   اردشیر در ادامه به خروج ۱۳هزار فرهنگی از بدنه آموز ش و پرورش در سال های آینده اشاره کرد و گفت : با بازنشسته شدن این نیروها ضرورت دارد تا دانشگاه فرهنگیان متناسب با نیاز آموزش و پرورش به تربیت و پرورش معلمان جدید همت گمارد .

در ادامه با تقدیر از زحمات دکتر فروزان ادیب فر ، دکتر فاطمه قنایی به عنوان سرپرست جدید این پردیس معارفه شد.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :