کد خبر : 9808
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۱ - ۲۳:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 429 بازدید

عبور میرملاس نیوز از مرز یک میلیون بازدید!

    سایت خبری تحلیلی میرملاس نیوز در حالی در بحبوحه ی انتخابات مجلس نهم فعالیت رسمی خود را آغاز کرد که شاید کمتر کسی تصور می کرد در مدت زمان کوتاهی به یکی از پر بازدیدترین سایت های خبری ایران تبدیل شود. میرملاس نیوز اگرچه در فضای انتخابات متولد شد امروزه به لحاظ انعکاس مشکلات […]

 

 

سایت خبری تحلیلی میرملاس نیوز در حالی در بحبوحه ی انتخابات مجلس نهم فعالیت رسمی خود را آغاز کرد که شاید کمتر کسی تصور می کرد در مدت زمان کوتاهی به یکی از پر بازدیدترین سایت های خبری ایران تبدیل شود.

میرملاس نیوز اگرچه در فضای انتخابات متولد شد امروزه به لحاظ انعکاس مشکلات فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی منطقه در کنار نگاه به موضوعات کلان کشور توانسته است عناوین پربازدیدترین سایت استان لرستان و سی و ششمین سایت خبری ایران از نظر بازدید را کسب نموده و آمار بازدیدکنندگانش از مرز 1000000 نفر بگذرد. این در حالی ست که مدیران و موسسان آن با کمترین امکانات و حتی بدون دفتر کار و به صورت خودجوش فقط و فقط با عشق و انگیزه خدمت به مردم و زدودن محرومیت از چهره ی غمناک لرستان به این مهم دست یافته اند.در این میان نقش مخاطبان فهیم و دغدغه مند میرملاس نیوز نقشی پررنگ و اثرگذار بوده است. امیدواریم که بتوانیم و برآنیم که به رسالت تاریخی خود عمل نموده و در جهت احقاق حقوق حقه ی مردم فهیم و خداجوی منطقه تا حد امکان از پای ننشینیم.

إن شاء الله

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

واقع بین در گفته :

خسته نباشید.

[پاسخ]

فرخ نژاد در گفته :

موفق باشید.

[پاسخ]

يونس در گفته :

ضمن خداقوت به دست اندركاران ميرملاس نيوز:سايت ميرملاس به مرجعي براي كسب اخبارتبديل شده است هرجندفعلاجاي خيلي ازموضوعات خالي است .ازاهالي خوب استان بخصوص مردم كوهدشت تقاضامندم اين سايت راكمك كنند.

[پاسخ]

مرتضا خدايگان در گفته :

درود به ميرملاس و همكاران و زحمت كشان عزيز اين پايگاه اطلاع رساني مردمي. آمار دلچسبي ست . نبريك مي گم به امين عزيز و همه ي همكاران و خوانندگان ميرملاسي

[پاسخ]

گراوند در گفته :

موفق و تندرست باشید …

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

تبریک و خسته نباشید میگویم کارتان عالی وبسیار مفید وسازنده است امیدوارم همواره سربلند و موفق باشید.

[پاسخ]

فاضلي در گفته :

خسته نباشيد

[پاسخ]

سیدمجتبا حسینی در گفته :

همیشه امین آزادبخت رو به خاطر تلاش بی وقفه و زحماتش تحسین کردم و میکنم و امروز هم شاهد اتفاقی هستیم که در میان سیل ناملایمات و بی تفاوتی ها باعث خوشحالی و دلگرمی همه ی ما شده و اون چیزی نیست جز موفقیت میرملاس نیوز (البته با همت و پشتکار سایر دوستان عزیز از جمله مرتضا خدایگان دوست داشتنی، نوشته های معجزه گونه ی حشمت آزادبخت و نیز سایر دوستان) اما از دوست خوبم جناب آزادبخت تقاضا دارم در مورد آزادی بیان مخاطبان هم دقت بیشتری کنند. گاهاً شاهد هستیم بعضی افراد از حذف نظراتشون و یا سانسور اون دلگیر هستند. (هرچند دلایل این کارت رو میدونم اما حرفی بود که باید به عنوان یک دوست گوشزد میکردم).
من ایمان دارم به تو دوست عزیزم…

[پاسخ]

مامانم اينا پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶:

حرفاي ركيكي ميزنن حذف نميكنه!امابگوملكشاهي چراخنديدي!؟حذفش ميكنه!!حالم بهم ميخوره!

[پاسخ]

اميري در گفته :

شاید هرگز کسی باور نمی کرد روزی سایت میر ملاس نیوز این چنین بر تارک رسانه های مجازی استان جا خوش کند.امروز دیگر سایت میر ملاس نیوز برای لرستان وحتی برای استان های لر نشین وبرای تمام لر هایی که به هر دلیل در سایر استا ن ها اقامت دارند به عناون یک منبع خبر سیاسی وتحلیلی به شمار می رود .اینجانب به عنوان یک شهر وند کوهدشتی این موفقیت بزرگ را به اقای ازادبخت وهمکاران ایشان تبریک می گویم.جا دارد تمام افراد صاحب قلم با هر گرایش سیاسی به اقای ازادبخت کمک نمایند تا همچون گذشته به پیشزفت وموفقیت خود ادامه دهد.
امروز رسانه های مجازی به دلیل دسترسی سریع افراد به ان می تواند باعث رشد وشکوفایی شهروندان شود که خوشبختانه سایت میر ملاس نیوز در این راستا قدم های بسیار مفیدی برداشته است

[پاسخ]

يسنا در گفته :

امين جان همواره سربلند وپيروز باشي.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

آقای آزادبخت چرا برای سایت دفتری ،محلی ،یا چه میدونم تحریریه ای چیزی راه اندازی نمیکنید؟

[پاسخ]

مهدی یاری پور از امریکا نیویورک در گفته :

آمار خوبیه منم تشکر میکنم از تمام بروبچه های سایت بخصوص مدیریت جوان و دبیران سرویس ” البته یه پیشنهاد هم داشتم :به نظر من فلان مدیر کوهدشتی که در جایی غیر از استان ویا حتی استانهای همجوار و زاگرس نشین مشغول به کار میباشند خیلی لازم نیست که هر روز اخبارش اینجا درج بشه کرارا دیده میشه جلسات خیلی معمولی اداری و یا سرکشیهای معمول را شما منعکس میکنید درصورتی که روزنامه و سایتهای محلی آن استان یا وزارتخانه به اندازه شما روی اون کار نکرده اند تا حداقل جانب داری سایت وزین میر ملاس از جریانی مشخص در کشور به ذهن خطور نکند

[پاسخ]

صادق ياري پور پاسخ در تاريخ شنبه ۸ مهر , ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷:

كاملا موافقم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۸ مهر , ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵:

نميدونم چرا فكر ميكني رييسي…!

[پاسخ]

صادق ياري پور پاسخ در تاريخ شنبه ۸ مهر , ۱۳۹۱ ۱۶:۲۸:

دوست عزيز از رو چه حسابي اين حرفو ميزني؟آيا شما منو ميشناسي؟واقعن هنوز به اين قضيه فكر نكرده بودم اما حالا كه شما ميگي روش فكر ميكنم هر چند برام مهم نيست اما مطمئن باش اينجور نيست كه شما ميگي.حالا اگه من بدونم شما كي هستي با هم راحتتر حرف ميزنيم.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ مهر , ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱:

شمامنونميشناسي

[پاسخ]

عبدالرضا شهبازي در گفته :

يك ميليون دورود و سلام بر شما باد

[پاسخ]

کارگاه گرافیک دوشه در گفته :

تبریک به همه میرملاسی های عزیز
از خود امین آزادبخت تا
همکاران و خوانندگان میرملاسی…
سربلند باشید .

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

به همه ی دوستان درسایت میرملاس خدا قوت میگویم وآرزوی جاری بودن برای سایت وزین میرملاس نیوز دارم.

[پاسخ]

لطیف آزادبخت در گفته :

امین عزیز جلب نظر و اعتماد خوانندگان انبوه کار به غایت دشواری است و کارنامه ی شما در سایت پر طرفدار میر ملاس نشان می دهد که از پس این کار بزرگ به خوبی بر آمده اید . این موفقیت را به شما و همکاران خوبتان تبریک می گویم .

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

این درسته

[پاسخ]

مهران مریدی در گفته :

به همه همکاران و دوستان میرملاسی تبریک و خسته نباشید میگم، به امید رسیدن به مرز چندصد میلیونی.

[پاسخ]

کاویانی در گفته :

دست شما مر 40 و خسته نباشید

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

اولا تبريك ميگم
هم به هم استاني‌ها و هم به دوستان ميرملاسي
با توجه به علاقه‌اي كه به ميرملاس پيدا كرده‌ايم و صبحمان را با مير ملاس بسم‌الله مي‌كنيم ماشاالله خيلي تعجب برانگيز نيست اين آمار.
پيشوك

[پاسخ]

قدرت اله گراوند (تهران) در گفته :

خدا قوت خسته نباشید!پایار بوینان بژیاین

[پاسخ]

مجتبی رومانی در گفته :

جناب آقای آزادبخت ضمن تبریک نامبرده رنج گنج میسر نمی شود

[پاسخ]

خانواده هاي شهداي شمال پلدختر در گفته :

خسته نباشد برادران عزيز اولين بار مشاهده مي كنيم موفق باشيد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :