کد خبر : 9841
تاریخ انتشار : ۸ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 993 بازدید

نشست خبری ملکشاهی در کوهدشت / ملکشاهی : با این اعتبار تکمیل سدمعشوره سی سال طول خواهد کشید

    به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز : نشست پرسش وپاسخ نماینده ی کوهدشت با خبرنگاران این شهر برگزار شد.دراین جلسه که در فرمانداری کوهدشت به پیشنهاد و دعوت مدیر سایت خبری میرملاس نیوز برگزار شد  , خبرنگاران و نمایندگان نشریات وخبرگزاری های این شهرستان به طرح سوالاتی پرداختند. بنابراین گزارش نماینده ی کوهدشت درپاسخ […]

 

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز : نشست پرسش وپاسخ نماینده ی کوهدشت با خبرنگاران این شهر برگزار شد.
دراین جلسه که در فرمانداری کوهدشت به پیشنهاد و دعوت مدیر سایت خبری میرملاس نیوز برگزار شد  , خبرنگاران و نمایندگان نشریات وخبرگزاری های این شهرستان به طرح سوالاتی پرداختند.

بنابراین گزارش نماینده ی کوهدشت درپاسخ سوال خبرنگارماهنامه ی کارون دررابطه با عدم اهمیت مسوولان به خبرنگاران این شهر,گفت : خبرنگاران به خاطر رسالت خطیری که برعهده دارند و پل ارتباطی بین مردم ومسولان هستند , باید مورد احترام واقع شوند. وی بااشاره به این که خبرنگاران باید مشکلات مردم را به مسوولان گوشزد کنند , افزود : ممکن است مسوولان و حتی مردم عملا از خبرنگاران تشکر نکنند اما جایگاه آنان خودبخود محفوظ است و آن ها باید به هرحال به وظیفه ی خود که همانا اطلاع رسانی دقیق است, ادامه دهند.
ملکشاهی, درپاسخ خبرنگار هفته نامه ی سیمره که خواهان مشخص شدن سرنوشت مصوبات گذشته , ازجمله سد معشوره شد, تصریح کرد : امروز بزرگ ترین مشکل کوهدشت کمبود آب است .کوهدشت درمحاصره ی دو رودخانه ی پرآب سیمره وکشکان قرار دارد اما متاسفانه دل بستن به طرح سدمعشوره بیهوده است.چراکه این عملی شدن این طرح نیازمند هزینه ای بالغ بر هزار وپانصد میلیارد تومن دارد , اما اعتبارات بسیار ناچیزی به آن اختصاص داده شده است که با آن , کار اتمام این طرح سی سال به طول خواهد انجامید.وی درادامه گفت: دررابطه باسد معشوره با رییس جمهور صحبت کردم وقرار شد اعتبار بیشتری به آن اختصاص یابد.اما درکل آب این سد جواب گوی کم آبی زمین های کوهدشت نیست و با رای زنی هایی که با وزیر نیرو انجام گرفته قرار براین شده که سالانه یکصد میلیون مترمکعب آب از پشت سد سیمره به زمین های زراعی کوهدشت تزریق شود.
نماینده ی مردم کوهدشت ورییس کمیسیون قضایی مجلس , پاسخ خبرنگار سایت خبری میرملاس نیوز , مبنی برسرنوشت مبهم محافظت از نقاشی های باستانی میرملاس را چنین جوابگو شد:قرار شد یکصد میلیون تومان برای محافظت از میرملاس از طریق نصب قاب شیشه ای برروی آن درنظر گرفته شود که من همچنان پی گیر عملی شدن آن هستم.
خبرنگار افلاک لرستان با اشاره به معضل بیکاری شدید درکوهدشت , تدابیرنماینده ی کوهدشت را دراین رابطه جویاشد.وی با بیان این که معضل بیکاری مشکلی کشوری واستانی ست گفت: از آقای رییس جمهور خواسته ایم در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در لرستان استثنا قایل شوند.ایشان به وزرا دستور داده اند که کارگروهی دراین رابطه تشکیل دهند تا با تاسیس شرکت های خصوصی وکارخانجات در لرستان مخالفت نشود شاید ازاین طریق بتوانیم تاحدودی مشکل بیکاری در لرستان را کاهش دهیم.
خبرنگار فارس ضمن انتقاد از وجود تبعیض جناحی در کوهدشت خواستارکنارگذاشتن این وضعیت از جانب مدیران این شهر شد. ملکشاهی دراین رابطه گفت:بنده به هیچ عنوان اعتقادی به جناح بازی ندارم واعتقاد دارم باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود.وی افزود: در روند کاری ام حتما شاهد به بار نشستن این ادعا خواهید بود. خبرنگار فارس خواستار روشن شدن وضعیت محور حادثه خیز خرم آباد – کوهدشت شد. نماینده ی کوهدشت دراین رابطه گفت : کوهدشت حتی یک مورد پروژه در طرح مهر ماندگار نداشت . باپی گیری ها ورای زنی هایی که با وزیر راه انجام گرفت موفق شدیم کار پروژه ی این محور, در طرح مهر ماندگار قرارگیرد.وی تصریح کرد: درحال حاضر عملیات چهار خطه کردن این محور با اعتباری برابر ۷۵ میلیارد تومان درحال اجراست که امید می رود تا پایان دولت دهم به اتمام برسد.
خبرنگار خبرگزاری مهر خواستار رسیدگی به وضعیت نابه سامان روستاهای کوهدشت شد که از نبود مراکز بهداشتی ودرمانی در رنج اند.ملک شاهی دراین رابطه گفت : تا زمانی که به روستاهای دورافتاده ی شمال کوهدشت سفرنکرده بودم باور نمی کردم که روستاهایی بااین وضعیت اسفناک وجود دارند . وی درادامه خاطرنشان کرد : وظیفه ی من و خبرنگاران است که وضعیت این روستاها را تا جایی که می توانند انعکاس دهند و وتوجه دولتیان را به سمت این مناطق معطوف دارند. نماینده ی مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پیشناد مطرح شده از سوی خبرنگار مهر مبنی بر نیاز کوهدشت به یک زندان مستقل , گفت : اگر این اتفاق در حومه ی کوهدشت رخ دهد علاوه بر رفع مشکل رفت وآمد خانواده ی زندانی ها به خرم آباد, ایجاد اشتغال در این شهر را هم به دنبال خواهد داشت. وی ادامه داد : با صحبت هایی که با رییس کل سازمان زندان ها صورت گرفته است , مقدمات ساخت آن فراهم شده که امیدواریم بتوانیم این مشکل را برطرف سازیم. خبرنگار مهر همچنین خواهان رسیدگی به طرح احداث جاده ی کوهدشت به دلفان و به جریان انداختن این طرح شد که قرار بود توسط نماینده ی قبلی کوهدشت پی گیری شود. ملکشاهی ضمن اظهار بی اطلاعی از این طرح گفت: قرار است با نصب یک پل , راه ارتباطی کوهدشت به کرمانشاه را از طریق عبور از رودخانه ی سیمره کوتاه کنیم اما باتوجه به قرار گرفتن این راه درمسیر راه کوهدشت به دلفان , حتما این به مطالعه ی این طرح خواهم پرداخت.خبرنگار خبرگزاری مهر همچنین ضمن اشاره به وجود بستر های اکوتوریستی در کوهدشت برای جذب گردشگر به این شهر و وجود دره ی باستانی ورویایی شیرز درکنار رودخانه ی سیمره , خواستار نصب پمپ آب در دهانه ی دره ی شیرز و ساخت آبشار مصنوعی دراین منطقه شد که این پیشنهاد با استقبال نماینده ی کوهدشت قرار گرفت.
ملکشاهی در پاسخ خبرنگار جام جم , دررابطه با نبود فضای مناسب برای اوقات فراغت مردم کوهدشت گفت : بحث احداث یک پارک ویژه ی بانوان را پی گیرشده ایم اما با کمبود مکان آن مواجه هستیم. وی افزود: اگر شورای شهر و شهرداری مکان آن را مشخص کنند , بنده اعتبار ساخت آن را خواهم گرفت. ملک شاهی در رابطه با احداث فضای مناسب برای اوقات فراغت مردم کوهدشت ادامه داد : قرار است یک پارک جنگلی در شمال کوهدشت احداث شود که پس از رفع شدن بحث منابع طبیعی دراین راستا, کار احداث آن شروع خواهد شد.
خبرنگار آفتاب لرستان از سرنوشت کارخانه ی خودرو سازی پرسید. ملکشاهی دراین رابطه گفت : کارخانه ی خودرو سازی متاسفانه ازجمله طرح هایی ست که درحد یک کاغذ مانده است و درکل جزو طرح های کاغذی ماده ی ۲۱۵ محسوب می شود.اما با وزیر صنعت ومعدن صحبت هایی صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم آن را فعال کنیم.
رییس کمیسیون قضایی مجلس درپاسخ به خبرنگار بیان لر,پیرامون پی گیری قضیه ی توهین به قوم لر اظهار داشت : آن آدم که فرد تهی مغز وسبک عقلی ست , عزل شد ونمی شود چنین آدمی را محاکمه کرد.من کار وی را توهین نمی دانم چون این آدم کسی نیست که عقلش به طراحی و بیان توهین قد بدهد.
آخرین پرسش از سوی خبرنگار بانگ اساطیر مطرح شد که در رابطه با کمبود اعتبارات ورزشی در کوهدشت بود. نماینده ی کوهدشت , با اظهار نارضایتی از مدیریت ورزش استان , تصریح کرد : کوهدشت درگذشته جایگاه بلندی در ورزش داشت . مثلا سال های سال جایگاه اول تا سوم کشتی جهان بود اما متاسفانه درحال حاضر چنین نیست. وی افزود: دنبال یک سری تحولات در شیوه ی مدیریت در ورزش استان هستیم که بتوانیم جایگاه برباد رفته را سرجایش برگردانیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهناز در گفته :

کاش لااقل مثل جلسه های فرهنگ و ارشاد که عکس چندتا بیکار رو 100 بار نشون میدید عکسهای بهتر و بیشتری میگرفتید که چهره ی خبرنگارهای شهرمون رو بشناسیم

[پاسخ]

باقری در گفته :

امیدوارم روزی این وضعیت نابسامان کوهدشت درست شه اگرچه چشمم اب نمیخوره………

[پاسخ]

نسل سوخته در گفته :

خدا کنه این نماینده ی محترم کاری برای این شهر بکنه
از خدا می خواهم کمکش کند
اما باید اظهار تاسف کنم که معشوره سی سال دیگر می آید آن موقع شاید من نباشم و یا پیری فرتوت شده باشم
مطمئن باشید اگر اوضاع بر این منوال باشد خبری از رودخانه ی پر آب نخواهد بود و به احتمال زیاد هنگام افتتاح در سی سال دیگر آب وجود ندارد و لرستان به شوره زار و کویر تبدیل شده است
باید به عرض نماینده ی محترم برسانم که خبرهایی حاکی از آن است که سد رودبار هم نشتی پیدا نموده و قابل آبگیری نیست
خداوند به جناب ملکشاهی کمک نماید تا در راه خدمت به این مردم ستمدیده و بدبخت رو سفید بماند و به جمع دیگر نمایندگان فرصت سوز ،زراندوز نپیوندد
ملکشاهی اگر می خواهد موفق باشد باید به دنبال کشف نیروهای مدیر بگردد و به آنها استقلال مدیریتی بدهد و اجازه ی دخالت نورچشمی ها و پرنفوذهای هم باند را در کار آنها ندهد

[پاسخ]

ازاد در گفته :

قطعا درست نخواهد شد مشاورین نماینده محترم را ببین …………………….

[پاسخ]

شهروند در گفته :

خوب است نماینده محترم بداند هیج پمپی وجود ندارد که اب سیمره را به ارتفاع شیرز پمپاژ کند بلکه موتور قوی میخواهد با اعتبار کافی ودستگاه مجری نه فقط پیشنهاد پشت میزی …………….

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ مهر , ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰:

دقیقا

[پاسخ]

يونس در گفته :

يكي ازمهمترين مشكلات شهركوهدشت جاله جوله هاي شهراست كه اعصاب اين ملت رابه هم ريخته است ،معلوم هم نيست كه آخرش بايدكي جوابكو باشد.شوراي شهركه دجارحاشيه هاي خودش است،قاعدتأ آقاي ملكشاهي هم نميتوانددخول كند،مامردم بيجاره مانده ايم وهزاران جاله جوله!اكرآقايان

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ مهر , ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹:

حالا چاله چوله ها که جای خود دارد.
این خط فیبر نوری که انداختن از وسط خیابونای اصلی رد میشه،واصلا به فکر درست کردنش نیستن و چیکار کنیم
از یه منبع خیلی قوی شنیدم بودجه ای برای این کار اومده که از داخل زمین های کشاورزی ردش کنن ولی عده ای که مسئول اینکار هستن برای اینکه پول زمین ندن آوردن از وسط شهر ردش کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بدبختی اینجاس هیشکیم اعتراض نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

آزادبخش در گفته :

تو این شهر انقد کم کاری شده که این همه مشکلات دارد .با به نماینده ی جدید فرصت داد….

آسفالت کل شهر کوهدشت چقد مگه خرج داره که اینهمه چاله وجود دارد

اون هم از کارگرای شهرداری که اصلا سر کار نیستن …
.
.
.

[پاسخ]

سینا در گفته :

از اون وقتی که من 10 ساله بودم این واژه نامیمون ” کارگروه ” رو از دهن همه ی مسولئین شنیدم.همش کشکه داداش

[پاسخ]

بي طرف در گفته :

در حالي كه اقاي ملكشاهي پروژه هاي شسته رفته اي را كه تا مرحله اجرا پيشرفته مثلا در مورد معشوره وزارت نيروحتي در تاريخ 15 شهريور صفحه 17 اگهي تملك اراضي معشوره را منتشر نموده است انها را صعب الوصول ميداند پس پروژه هاي اين چنين كه هيچ مصوبه اي ندارند را چه بناميم در مورد خودرو سازي به جز مصوبه كاغذي توافق با يك خودرو ساز مي خواهد اگر نمي تواني صادقانه اعلام كنيد

[پاسخ]

سوری در گفته :

من که متولد 61 هستم ومتولدین 1359تا 1364 را قشر سوخته جامعه می دانم به دلیل بیکاری

[پاسخ]

خرم ابادي در گفته :

اقاي ملكشاهي لطفا متواضع باش اگر مصوبه خوروسازي نبود در مورد چه مضوعي مي خواستي باوزير صنايع صحبت كنيدر ضمنا چطور مي توان به يك ادعا يا توافق غير كاغذي يا پيشنهاد پشت ميزي اميد بست از طرف ديگر ميزان تخصيص اب مورد نظر بايد مثل سد معشوره كه 273 مليون متر مكعب است بايد مصوبه داشته باشد ومشخص باشد اين كار با چه ميزان بودجه اي قابل انجام است وپيمانكار ان چه كسي است هر چند اين مراحل خود كه شامل اخذ مصوبه تخصيص اب به ميزان اشاره شده از دولت .وانجام فاز مطالعه ان وتخصيص بودجه مربوط به مطالعه ونهايتا انتخاب پيمانكار وتخصيص بودجه لازم ان . ممكن است چند سال طول بكشد كه ما از نحوه محاسبه ان ناتوانيم چون قسمت مهمي از ان مربوط مي شود به مذاكرات مسوولين وتوانايي ايشان در قانع كردن دولت نسبت به ضرورت اين پرو‍‍ژه …بد نيست بدانيم در صورتي كه منظور اقاي ملكشاهي انتفال اب با پمپاژ از سد سيمره باشد اين كار چون انرژي براست مزاياي كمتري هم نسبت به اب معشوره دارد از طرفي چون اين ميزان اب تقريبا معادل چهار دهم اب تخصيص يافته براي كوهدشت از معشوره است به نظر ميرسد بودجه مورد نياز ان حدود 4دهم 2500مليارد تومان ابته به حساب دلار هزار توماني باشد فقط يك كلمه ديگر براي شما متاسفي

[پاسخ]

شهروند در گفته :

چیزی که مشخص است وعده و وعیدهای تکراری است که از زبان تمام مسئولین شنیده ایم و تا حالا همه تو خالی بوده است. دیگر اینکه اگر به فکر تبعیض جناحی نیستند پس این همه تغییرات در ادارات کوهدشت و استان مثل آموزش و پرورش و بهزیستی و… نشان از چیست. و دیگر از سخنان این نماینده بر می آید که می خواهد تمام مصوبات قبلی را بی اهمیت و بی رنگ جلوه دهد. مثلا می گوید سد معشوره بی خود است و سد سیمره خوب است! یا اینکه یکی از معضلات ما مصوبه ی خودرو سازی است! آقای نماینده! همان انتظاری که از نماینده ی کوهدشت می رفت را شما دارید انجام می دهید. سعی نکنید آنها را کتمان کنید. …

[پاسخ]

بی په له مار در گفته :

بنظر من نمایندگان ما باید بجای 5 ماه تلاش برای متقاعد کردن یه وزیر برای کناری یه مدیر کل بجاش باید تلاش کنند وزرای کشور را متقاعد کنند تا طرح های نیمه کار شهرمان را به سرانجام برسانند

[پاسخ]

رومیانی در گفته :

اقای ملکشاهی ما رومیانی ها ماشین های تبلیغاتی قبادی را تارومار کردیم خجالت اور است جاده ویرانه ی روستای ما.به خدا تمام مدیران و معاونان مدارس که طرفدار قبادی بوده اند میگن کاش زودتر عوض بشیم تا دیکر از روستای رومیانی رد نشیم و ماشین های صفر کیلومترمان نابود نشن. منتظریم زودتر اقدامی برای اسفالت جاد ه مان کنی

[پاسخ]

گمنام پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ مهر , ۱۳۹۱ ۱۹:۵۳:

اقای رومیانی من کسی هستم که نه با قبادی و نه ملکشاهی بودم من خودم توی وزارتخانه های امنیتی کشور دارم کار میکنم شاید خودت هم بدونی اما با ان کاری که کردید ابروی مملکت به خصوص ما ها که در خارج از شهر دارییم کار میکنید را بردید به جای دویدن دنبال نماینده برای اینکه حل و اختلاف بهت بدن یا توی اداره بست بگیری یا فامیلتو استخدام کنی بیا من تو که ادعامون میشه رومیانی واقعی را بسازیم من الان میتونم ده نفر را شاغل کنم اما از این کارهاتون میترسم بس با دعوها رومیانی درست نمیشه بای سرباز گمنام امام زمان

[پاسخ]

رومیانی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ مهر , ۱۳۹۱ ۱۷:۲۳:

نه نمیشناسمت .من نیازی به پست از دست تو ندارم ملکشاهی نمیرد برام کافیه

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ مهر , ۱۳۹۱ ۱۸:۳۷:

تو سر باز امام عج نیستی سرباز او بی ادعاست پس بدام فقط یک ریا کاری وبروخودت را اصلاح کن شاعر میسراید ان کس که نداند که نداند تاابد در جعل مرکب بماند وانکس کبدانذ که نداند خرخود را لنگان لنگان بمزل برساند شما چون به تعصب مردم باغیرت رومیانی که برای حق کل رومسگان درمقابل جور اسیتاده اددو ستم راتایید نکردن قیافه حق به جانب نیگیرید وخود اگر در رومیانی بوده ای پس واقعا امام سرباز بی مسولیت احتیاج ندارد اگر به خانه های ان افردی که با انها درگیریکرده اند می رفتنند وبه زنی توهین میکردن خوب بوذ پس خودمانی م خداوکیلی نمی دانم کی هستی بپرس از مراجعهع تقلید دفاع از خود گناهنکاریاست صدق گفته ام نرسیدی هرچه دلت خواست بنویس اما اگر بصدق گفته های حقیر رسیدی در همین جا ازرومیانی ها طلب بخشش کن

[پاسخ]

قربانی در گفته :

آقای ملکشاهی ای کاش ما هم خونمون از میدان به بالا بود تا هر روز از جهنم آسفالت رومیانی رد نمی شدیم…..شما رو بخدا کاری بکنید سد محشوره الکیه بعدشم مال نورآباد و الشتره

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۰۰:۲۵:

جناب اقای قربانی اگر لطف کنید کمی صبر وتحمل بخرج بدین اقای اکبری راببینید انشا اله با توکل برخالق بی همتا در ایند نزدیک درست شدن کل جاده از دوراهی بازوند تا زیرتنگ از جاده معرف عالی نوه در دست اقدام است وچهار خطه رومشگال در حال کار میباشد پس بدانید جناب حاج ملکشاهی رقع مشگل شهرستان رااز اصلیترین کارها واجب وجز اهداف خود میداند

[پاسخ]

راستی این خبرنگار ان محترم شهرستان آیا میتونن که بپرسندکه کارهایی که تا الان نماینده انجام داده و می خواهد در قبال رای اعتمادی که مردم به او داده اند چه کارهایی انجام دهند…

[پاسخ]

اقای ملکشاهی ما رومیانی ها ماشین های تبلیغاتی قبادی را تارومار کردیم خجالت اور است جاده ویرانه ی روستای ما.به خدا تمام مدیران و معاونان مدارس که طرفدار قبادی بوده اند میگن کاش زودتر عوض بشیم تا دیکر از روستای رومیانی رد نشیم و ماشین های صفر کیلومترمان نابود نشن. منتظریم زودتر اقدامی برای اسفالت جاد ه مان کنی

[پاسخ]

[پاسخ]

همشهري در گفته :

آقاي ملكشاهي شش ماه گذشت .چهار سال هم ميگذردإمردم كوهدشت ديگرخسته شده اند.بسه ديگه مهمان بازي واين خونه به اون خونه رفتن براي فاتحه ودعوتهاي آنچناني.كاري براي اين شهر انجام بده اي اقيانوس پرتلاطم قرن إإإ

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷:

اگر منظورتان از اقیانوس پر تلاطم قرن آقای ملکشاهی است ، برای شما متأسفم . امثال شما ها هستید که از آدم های معمولی قدیس می سازید . و باد در غبغب مدیران میان مایه زمانه ما می اندازید که فکر کنند که واقعن ناجی مردم هستند . دوران ما نیاز به قهرمان و اقیانوس های متلاطم ندارد . کاش اندکی افق دید خود را با لا تر ببرید وبرای برادران و فرزندان نسلهای آتی خود امام زاده جعلی درست نکنید .

[پاسخ]

ادینه وند در گفته :

اقای ملکشاهی بیشتر اعتبارات جادههای روستایی را به رومشگان اختصاص داده واین خلاف عدالت وانصاف است

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰:

ادینه وند عزیز اگر شما واقعاً آدینه وند باشید گذرتان حتما به جاده گراب تا چهپیت کوشکی افتاده است.

[پاسخ]

بنظر من نمایندگان ما باید بجای ۵ ماه تلاش برای متقاعد کردن یه وزیر برای کناری یه مدیر کل بجاش باید تلاش کنند وزرای کشور را متقاعد کنند تا طرح های نیمه کار شهرمان را به سرانجام برسانند

[پاسخ]

[پاسخ]

عاشق دلفان در گفته :

اقای ملکشاهی این سد به شما چه ربطی داره .این سد گاوشمار نام داره و مال خاک دلفان هستش برو نقشه رو ببین با این عوام فریبی سر خودتو گرم نکن به مشکلات مردم شهر خودت برس قابل توجه اقای ازادبخت این سد مدتهاست از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الاانبیا سپاه مشغول کار هستن

[پاسخ]

عاشقتر از شما به كوهدشت پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰:

آقاي عاشق دلفان درسته كه اين سد داخل نورآباد اينو بدون اگه اون همشهريتون كه سردار سپاه هست(اسمش فراموش كردم)نبود الان كارگاه ساختش در اونجا نبود و اين يكي از طرحهاي ملي مي باشد و بيشتر آب اين سد برا كوهدشت و كشاورزي زيادي كه اين شهر داره استفاده ميشه هيچ ربطي نه به دلفان دارد و نه كوهدشت.برو خدارا شكر كنيد كه كارگاش در اونجاست به صدقه سري اون پاسدار .اگه اون نبود كارگاش تو كوهدشت ساخته ميشد و بيشتر از نيروهاي كوهدشتي استفاده ميشد.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

قبادی رفت و الآن قدرت نمایندگی رو در دست نداره اما خداش هست، مصوبه های ارزشمندی که برای کوهدشتی ها حکم خواب و خیال داشت همه از اقدامات چهارساله نمایندگی قبادی بود، خدا وکیلی انصاف رو هم لحاظ کنید. مصوباتی از قبیل: سد معشوره، خودروسازی، ملی کردن بودجه چهاربانده کردن جاده کوهدشت به خرم آباد و دم زانوگه، دانشگاه ملی، بیمارستان و … فقط آقای ملکشاهی یا هر شخص دیگری هنر این را داشته باشند که نذارند این مصوبات خاک بخورند و به فراموشی سپرده بشن، خیلی مهمه. این سمتها عاریه ای است فقط خدا کمک کنه بعد از پایان دوره مسئولیت شرمنده خدا و خلق خدا نباشند.

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۵:۱۱:

چقدر هم زحمت کشیده قبادی.کوهدشتی جان کاغذ پاره به چه درد میخوره مهم اجرای اونه که آقای قبادی در خواب بودن

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

جناب عاشق دلفان زیاد جوش نزن!! سد همیشه از بالا دست زمینهای پایین دست را مشروب می کند، در عوض استفاده از امکانات گردشگری و توریستی آن برای شما خواهد بود، البته اگر لیاقت استفاده از آن را داشته باشید و بلااستفاده نماند.

[پاسخ]

بابام اینا در گفته :

ایکاش سد درست بشه یا برای کوهدشت یا برای دلفان شما چرا دعوا میکنید سد برقش برا نوراباد ابش برا کوهدشت و چگنی

[پاسخ]

ادینه وند از گراب در گفته :

اسفالت جاده گراب به چغا پیت از اعتبارات سال گذشته است ونیز جاده پشت تنگ -اقای محمد- در ضمن این چه ریطی به ملکشاهی داره از اقدامات دولته نه نماینده -عوامفریبی نکنید لطفا- مردم خیلی بلا شعورن

[پاسخ]

خانم شیری در گفته :

سلام

دو صـد گفته چون نیم کردار نیست

به عمل کار بر آید به سخنرانی نیست..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :