کد خبر : 98651
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 73 بازدید

استاندار لرستان: برخورد با بدهکاران کلان بانکی در لرستان ضرورت دارد

به گزارش میرملاس هوشنگ بازوند دیروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: بدهکاران کلان بانکی که بدهی خود را به بانک ‌پرداخت نمی‌کنند باید معرفی و با آن‌ها برخورد شود. وی افزود: یکی از وظایف ستاد تسهیل تعیین تکلیف بدهی بانک‌هاست و […]

به گزارش میرملاس هوشنگ بازوند دیروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: بدهکاران کلان بانکی که بدهی خود را به بانک ‌پرداخت نمی‌کنند باید معرفی و با آن‌ها برخورد شود.

وی افزود: یکی از وظایف ستاد تسهیل تعیین تکلیف بدهی بانک‌هاست و باید نسبت به این موضوع اقدامات بیشتری انجام شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی مبارزه با رانت‌خواری است، تأکید کرد: کسانی که از بانک تسهیلات کلان گرفته‌اند و نسبت به پس دادن آن اقدام نمی‌کنند باید در جلسات ستاد تسهیل معرفی شوند.

بازوند عنوان کرد: بدهکاران کلان بانکی بعد از معرفی باید به کمیته بازرسی اعلام‌شده تا توسط دستگاه قضایی با آن‌ها برخورد شود.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود به شرکت پارسیلون اشاره کرد و گفت: مشکلات شرکت پارسیلون برای لرستان تبدیل به یک گره شده است و هر چه سریع‌تر باید برای رفع مشکلات آن اقدام شود.

استاندار لرستان بابیان اینکه نباید برای سرمایه‌گذاران مشکل ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: نباید باکسانی که برای سرمایه‌گذاری به لرستان می‌آیند، برخورد نادرست شود چراکه برای استانمان فرصت سوزی ایجاد می‌کند.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

خلبل در گفته :

سلام،

کی باید آنها را معرفی کند؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :