کد خبر : 98664
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 95 بازدید

بخشدار کوهنانی در گفتگو با میرملاس: مشکل ضعف ولتاژ برق بخش کوهنانی رفع شد

فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی در گفتگو با میرملاس با اعلام این خبر افزود، به همت مدیران شرکت برق استان وشهرستان و علیرغم محدودیت های شدید مالی، خوشبختانه شاهد اجرایی شدن عملیات انتقال برق از پست ۶٣کیلوولت شهرستان رومشگان به بخش کوهنانی هستیم. یارمحمدی در خصوص اهداف اجرایی شدن این طرح افزود؛ ایجادشبکه فشار متوسط به […]

فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی در گفتگو با میرملاس با اعلام این خبر افزود، به همت مدیران شرکت برق استان وشهرستان و علیرغم محدودیت های شدید مالی، خوشبختانه شاهد اجرایی شدن عملیات انتقال برق از پست ۶٣کیلوولت شهرستان رومشگان به بخش کوهنانی هستیم. یارمحمدی در خصوص اهداف اجرایی شدن این طرح افزود؛ ایجادشبکه فشار متوسط به طول ٢۴کیلومتر با سه هدف عمده ی؛ برق دار کردن روستاهای منطقه عالین آباد، جداسازی برق مصرفی الکترو پمپ های باغداران زیر تنگ سیاب و برطرف شدن ضعف ولتاژ برق در سطح بخش کوهنانی صورت گرفته است. بخشدار کوهنانی در خصوص اعتبارات هزینه شده برای اجرای این پروژه گفت؛ برای اجرای این طرح حدود ١٢میلیارد ریال از محل برنامه های اقتصاد مقاومتی هزینه گردیده که قطعا” یکی از اقدامات ارزشمند و ماندگار دولت تدبیر و امید در بخش کوهنانی بحساب می آید. ایشان در پایان از، پیگیریهای امام جمعه محترم بخش، حمایت های نماینده محترم شهرستان،مساعدت های فرماندار محترم ،تلاشهای دلسوزانه مدیر عامل محترم شرکت برق استان و زحمات مدیریت برق شهرستان و بخش تشکر و قدردانی نمودند. گفتنی است یکی از مشکلات منطقه کوهنانی ضعف ولتاژ برق بود بگونه ای که موتور پمپ های باغداران و چاه های آب شرب منطقه بامشکلاتی مواجه و خسارات زیادی هم به وسایل برقی خانگی مردم وارد می گردید ، باوجوداینکه مدیریت برق شهرستان در سال گذشته مبادرت به نصب تقویت کننده نمودند به دلیل فشار بار مصرفی شبکه، جوابگو نبود که با اجرایی شدن پروژه فوق ،انشاالله شاهد مرتفع شدن این مشکلات خواهیم بود.

درج شده توسط : مدیریت خبر میرملاس

دیدگاه ها

با سلام و درود . شبکه نصب گردید و مشکل افت ولتاز تا حدود ۸۰ درصد مرتفع گردید . از همه عزیزان که در این گرمای طاقت فرسا ، مبادرت به نصب این شبکه نمودند ، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

[پاسخ]

رامین سلیمانی آدینه وند در گفته :

درود فراوان به همه مسئولین زحمت کش و خدوم و به مردم دیارم طرهان. اگه ۸۰ درصد ضعف ولتاژ برطرف شده. عالیه. چون الان شدیدا در پیک بار قرار داریم. البته باید برق ترانس و پمپ های باغات سیاب از مشترکین عادی جدا بشه. یعنی روی دوتا فیدر جدا باشن. قطعا وضعیت بهتر خواهد شد. سپاس از همه مسئولین و درود بر مردم سیاب.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :