کد خبر : 98687
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 141 بازدید

آیا تغییر مدیرکلی میراث فرهنگی و گردشگری «منتفی شد»؟

عزل مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان تکذیب شد. به گزارش میرملاس در چند روز گذشته خبری مبنی بر عزل غلامرضا سلیمانی مدیرکل فعلی میراث فرهنگی لرستان منتشر شد و بر اساس این خبر که منابع موثق نیز آنرا تایید کرده بودند قرار بود یکی از معاونین اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی […]

عزل مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان تکذیب شد. به گزارش میرملاس در چند روز گذشته خبری مبنی بر عزل غلامرضا سلیمانی مدیرکل فعلی میراث فرهنگی لرستان منتشر شد و بر اساس این خبر که منابع موثق نیز آنرا تایید کرده بودند قرار بود یکی از معاونین اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شود که این انتصاب فعلا منتفی شده است.

عصر سه شنبه اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری لرستان با صدور بیانیه ای عزل غلامرضا سلیمانی مدیرکل میراث فرهنگی لرستان را تکذیب کرده است .متن این بیانیه بدین شرح است:

با سلام و احترام
اخیرا خبری مبنی بر تغییر مدیریت و انتصاب فرد جدیدی بر مسند مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می شود.
بدین وسیله به اطلاع اصحاب محترم رسانه و مطبوعات می رساند تا کنون هیچ حکم یا نامه ای در این خصوص به استان ابلاغ نشده است. بدیهی است در صورت کسب اطلاعات و اخبار موثق از طریق سایت رسمی این اداره کل به اطلاع عزیزان خواهد رسید.
لذا خواهشمند است از انتشار اخبار بی پایه و اساس خودداری نمایید.

روابط عمومی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :