کد خبر : 98764
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 169 بازدید

آغاز پرداخت سپرده‌های تا یک میلیارد ریال به صورت علی‌الحساب

به گزارش میرملاس بر اساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، روند تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان به سرعت توسط بانک مرکزی از طریق موسسه اعتباری کاسپین در حال انجام است و به این ترتیب ۹۶ درصد تعداد سپرده‌گذاران تعیین تکلیف می‌شوند. لازم به ذکر است دغدغه بانک مرکزی و همه نهادهای مرتبط، حل مشکل سپرده‌گذاران […]

به گزارش میرملاس بر اساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، روند تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان به سرعت توسط بانک مرکزی از طریق موسسه اعتباری کاسپین در حال انجام است و به این ترتیب ۹۶ درصد تعداد سپرده‌گذاران تعیین تکلیف می‌شوند.
لازم به ذکر است دغدغه بانک مرکزی و همه نهادهای مرتبط، حل مشکل سپرده‌گذاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و این بانک با علم به مسائل و مشکلات سپرده‌گذاران و خانواده‌های محترم ایشان با همکاری سایر نهادها ازجمله قوه محترم قضاییه، مجلس محترم شورای اسلامی و …، تمام تلاش خود را برای حل مشکل سپرده‌گذاران و صیانت از حقوق آنان به کار گرفته و می‌گیرد.
در این راستا برای ۸۰ شعبه موسسه اعتباری کاسپین مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی صادر و تنها، شعب مذکور هم‌اکنون آماده ارائه خدمات به سپرده‌گذاران محترم می‌باشند. اسامی شعب مجاز این موسسه در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی و موسسه اعتباری کاسپین برای اطلاع همگان درج شده است.
همچنین به منظور دریافت شکایات و پاسخگویی به سوالات سپرده‌گذاران، واحد رسیدگی به شکایات در موسسه اعتباری کاسپین ایجاد و در ارتباط با عملکرد موسسه، پاسخگو خواهد بود. ضمن آنکه امکان مراجعه مستقیم به شعب مجاز یا اقدام از طریق تارنمای اعلام شده برای پاسخگویی به سوالات فراهم است.
در صورت عدم پاسخگویی مناسب از سوی موسسه مذکور هم‌وطنان گرامی می‌توانند مراتب را به اداره رسیدگی به شکایات بانک مرکزی منعکس کنند.
در پایان قابل ذکر است همزمان با تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان، پرداخت سپرده‌گذاران شش تعاونی دیگر که دارایی آن‌ها به موسسه اعتباری کاسپین منتقل گردیده، آغاز شده است.
تعیین تکلیف باقیمانده سپرده‌گذاران تعاونی بدر توس پس از اعلام نظر مرجع قضایی (شعبه ۹۰۴ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) صورت خواهد گرفت.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

شهروند کوهدشتی در گفته :

چرا خبری از موسسه آرمان نیست و کسی حرفی از موسسه آرمان نمی زند؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :