کد خبر : 98781
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 234 بازدید

 در پاسخ به انتقادات نماینده پلدختر: نمایندگان اصولگرا درباره اقدامات خودشان به مردم توضیح بدهند

اشاره: نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، سیدحمیدرضا کاظمی که در حال حاضر رئیس مجمع نمایندگان لرستان است از عملکرد استاندار لرستان، هوشنگ بازوند انتقاد کرده و به صراحت گفته اقدامات استاندار لرستان از نگاه افکار عمومی، تبلیغات است! و اقدام خاصی در راستای اشتغال و تولید در استان لرستان، صورت نگرفته است! […]

اشاره: نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، سیدحمیدرضا کاظمی که در حال حاضر رئیس مجمع نمایندگان لرستان است از عملکرد استاندار لرستان، هوشنگ بازوند انتقاد کرده و به صراحت گفته اقدامات استاندار لرستان از نگاه افکار عمومی، تبلیغات است! و اقدام خاصی در راستای اشتغال و تولید در استان لرستان، صورت نگرفته است!

چند ساعت بعد از انتشار این انتقاد، دبیر حزب همبستگی استان لرستان، کرم ملک‌آسا در کانال خبری آساره‌‌نیوز به انتقادات کاظمی این‌گونه پاسخ داد که نمایندگان اصولگرای استان، بهتر است کارنامه کاری خودشان را برای مردم توضیح بدهند.
ملک‌آسا نوشت این‌گونه انتقادات عمدتاً به خاطر انتصابات است نه به خاطر توسعه‌ی استان لرستان.
عضو شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان، مظفر امیدی نیز به انتقادات نماینده پلدختر پاسخ داد. امیدی از نماینده پلدختر خواسته دستاوردهای کاری دولت تدبیر در لرستان را ببیند و البته اصل تفکیک قوا را رعایت کند.
مظفر امیدی می‌نویسد:
با یاد و نام خدای عدالت‌گستر
و با سلام و عرض ادب به محضر نماینده محترم مردم شریف پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی،
جناب سیدحمیدرضا کاظمی:
هراز گاهی شاهد طغیان و تهاجمات گفتاری هشتگ برخی نمایندگان، علیه دولت و مدیران ارشد آن در استان هستیم و این بار قرعه فال به نام شما افتاد و باز هم شاهد ایراد مصاحبه تبلیغاتی، هیجانی و البته تهدیدآمیزی از سوی حضرتعالی بودیم که مدیریت ارشد استان را غیرمنصفانه به باد انتقاد گرفتید و ظاهراً برای مردم مظلوم لرستان، رثاء و مویه سر دادید!
جناب کاظمی عزیز؛
سخنان و انتقادات شما دقیقا تداعی‌کننده و از جنس تخریب‌ها و انتقادات مخرب برخی کاندیداها در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم بود که همواره دولت تدبیر را ناکارآمد و فاقد فعالیت اثرگذار می‌دانستند.
بنظر می‌رسد که با مفاهیم توسعه، تولید و اشتغال خیلی آشنایی ندارید؛ زیرا اگر برخلاف مدعای بنده می‌بود بی‌محابا و بدون تأمل، علیه این و آن به تاخت و تاز نمی‌پرداختید! حال از شما می‌پرسم که آیا از عوامل موثر بر توسعه و آبادانی، گسترش شبکه‌های راه اعم از احداث راه‌های اسفالته چهار خطه، احداث خط ریلی و تهیه مقدمات و اسباب خطوط هوایی نیست؟
چگونه توسعه و گسترش فرودگاه خرم‌آباد و تعدد پروازهای روزانه که خود زمینه حضور روزانه متخصصان، پزشکان فوق تخصص، اساتید پروازی، گردشگران و توریست‌ها که خود از عوامل اشتغالزایی می‌باشد را انکار می‌کنید؟
نماینده محترم مردم؛
به شما توصیه می‌کنم که از کلی‌گویی و سخنان مبهم بپرهیزید و در حد و حدود اختیارات قانونی سخن‌سرایی فرمائید؛ امروز جای بسی تاسف و تاثر است که از ۸۰۰ واحد تولیدی تعطیل شده و به تاراج رفته و مرگ صنعت و چپاول و غارت و یا ورشکستگی صاحبان کارگاه‌های کوچک و بزرگ تولیدی در طی حاکمیت دولت نهم و دهم در استان اظهار بی‌اطلاعی می کنید و امروز افلاطون وار به دنبال ساختن آرمان شهر در ذهن خود می‌گردید!
هنوز زخم‌های چرکین کارگزاران دولت قبل و دردهای آن بر بدنه صنعت،کشاورزی و زندگی مردمان این دیار هویدا و مدیریت تدبیر در حال درمان است و در پی مداوا!
جناب کاظمی؛
آیا مجموعه کشت و صنعت پس از سالها رکود،احیاء و نیز عده‌ای در آن مشغول فعالیت شده‌اند یا نه؟ آیا پارسیلون امروز از فرصت‌طلبان بازستانی شده و فعال است یا خیر؟ آیا نیروگاه هزار مگاواتی در خرم‌آباد با پیگیری مدیریت استان و جناب دکتر بیرانوند تنها نماینده کل استان در حال احداث می‌باشد یا خیر؟
آیا گلخانه دیناروند پس از ده سال تعطیلی وارد فاز بهره‌برداری و فعالیت شده یا خیر؟ آیا راه آهن خرم‌آباد -دورود در طی این مدت عملیاتی شده است یا خیر ؟
آیا احداث آزاد راه اراک –خرم‌آباد که استان را در مسیر بزرگراه شمال و جنوب کشور قرار می‌دهد دروغ است؟ آیا فعالیت لاستیک‌سازی خرم‌آباد، کذب است؟
بنظر میرسد که پروژه‌های سدسازی طی این سالها مورد توجه چشم بینای شما قرار نگرفته و البته فعالیت‌ها و اقدامات متعدد دیگری انجام گرفته که مجال و فرصت بازگویی لازم را نمی‌دانم.
جناب کاظمی؛
بهتر از همه می‌دانید که اشتغال، رفع بیکاری، احداث کارخانه و کارگاه و نیز توسعه و عمران و آبادانی از جمله وظایف و خدمات دولت است و بستر مناسب و ردیف بودجه‌ای و سرمایه‌گذاری خاص و نیز همت و تلاش پیگیر نمایندگان را می‌طلبد و لذا از جنابعالی استدعا می‌شود اصل تفکیک قوا را رعایت و شأن موکلین و مردم را حفظ کنید. با پوزش و عذر خواهی؛ شهروند لرستانی: مظفر امیدی
منبع: چکیده خبر

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

طرهان در گفته :

جناب آقای کاظمی حق مسلم اوست از دولت تدبیر انتقاد کنه چون از از طریق همین دولت و با استفاده از لیست امید نماینده شده حالا که که از پل رد شده باید اعتراض کنه مانند نماینده شریف کوهدشت که او هم با استفاده از نردنبان امید و…………… نماینده شد . ولی چوب خدا صدا ندارد .

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

امیدی نخود هر آشی،آخه نماینده پلدختر به تو چه ربطی داره؟!!!

[پاسخ]

سوری از رومشگان در گفته :

اقای کاظمی بنده در پروژه های مختلفی کار کرده ام باور بفرمایید استاندار بیش از حد توانش برای پروژه های استان زحمت کشیده اند. انصاف داشته باشیم.

[پاسخ]

مسعود در گفته :

واقعا جای تاسف داره، حالا چون تو لیست تدبیر و امید بوده نباید انتقاد کنه، خدا وکیلی این تغییرات و بهبود وضع مردم لرستان کجاست که ما نمیبینیم، دفاع سیاسی از مدیران …

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :