کد خبر : 98791
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 219 بازدید

جوابیه آموزش و پرورش لرستان به حواشی اخیر در خصوص معارفه لغو شده پلدختر

با احترام به استحضار می رساند پیرو خبر درج شده دربرخی خبرگزاری ها و فضاهای مجازی در خصوص لغو مراسم معارفه رییس جدید آموزش و پرورش پلدختر در راستای تنویر افکار عمومی مطالبی را معروض می داریم . در ابتدا ذکر این مقدمه را لازم و ضروری می دانیم که آموزش و پرورش انتصاب مدیران […]

با احترام به استحضار می رساند پیرو خبر درج شده دربرخی خبرگزاری ها و فضاهای مجازی در خصوص لغو مراسم معارفه رییس جدید آموزش و پرورش پلدختر در راستای تنویر افکار عمومی مطالبی را معروض می داریم .
در ابتدا ذکر این مقدمه را لازم و ضروری می دانیم که آموزش و پرورش انتصاب مدیران را بر اساس قوانین داخلی خود و با رعایت اهداف کلان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و منافع و مصالح دستگاه تعلیم و تربیت انجام داده و در این مسیر هیچ تحت تاثیر حواشی قرار نگرفته و نخواهد گرفت ؛ اما در عین حال با اعتقادی که به ضرورت تعامل روسای آموزش و پرورش با مدیران ارشد وجود دارد قبل از هرگونه اقدام ، هماهنگی های معمول اداری در دستور کار قرار می گیرد .
در مورد معارفه رییس آموزش و پرورش شهرستان پلدختر هم از قبل با فرماندار محترم شهرستان پلدختر جناب آقای دستیاری هماهنگ گردید، ولی ایشان علیرغم تایید و موافقت با برگزاری مراسم تودیع و معارفه به دلیل معرفی گزینه های مورد حمایت خود و احتمال فشارها و حواشی بیرونی دیگر ، مانع از برگزاری این مراسم شدند .

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

مهران در گفته :

بله واقعا آموزش و پرورش بر اساس شایستگی ها و سند تحول افراد را انتصاب می کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! راستی یکی نیست بگه این آقای دستیاری خودش بر اساس کدام شایستگی و سوابق فرماندار شده که حالای جلوی انتصابات رو می گیره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :