کد خبر : 9889
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 156 بازدید

اتصال سیم های برق، علت آتش‌سوزی واحد لبنیات سلسله

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: علت آتش‎سوزی بزرگترین واحد تولیدی لبنیات، اتصال سیم‏های برق بوده است. “مهندس بیرانوند” افزود: واحد تولیدی لبنیات با عنوان “کیمیا توفیق” یکی از واحدهای فعال و نمونه شهرستان سلسله بوده که روزانه بین 18 تا 30 تن تولید داشته است. وی […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: علت آتش‎سوزی بزرگترین واحد تولیدی لبنیات، اتصال سیم‏های برق بوده است. “مهندس بیرانوند” افزود: واحد تولیدی لبنیات با عنوان “کیمیا توفیق” یکی از واحدهای فعال و نمونه شهرستان سلسله بوده که روزانه بین 18 تا 30 تن تولید داشته است. وی اضافه کرد: به دلیل حریق در این واحد که علت آن اتصال سیم‏های برق بوده است، عملاً این واحد تولیدی از سیستم خارج شده و میزان خسارت آن در دست بررسی است. 
این مقام مسوول اضافه کرد: ستاد حوادث و فرماندار شهرستان در حال بررسی و کارشناسی موضوع و میزان خسارت آن هستند که به محض کارشناسی میزان خسارت، این مهم در ستاد صیانت از تولید و بحران موضوع کارخانه مطرح و به راه‏‌اندازی این واحد تولیدی کمک خواهد شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: در این حادثه قسمت انبار مواد اولیه و جانبی 100 درصد و خط تولید نیز 85 درصد دچار خسارت شده است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق ياري پور در گفته :

قوز بالا قوز.هميشه اين مشكلات براي ماها پيش مي آيد!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :