کد خبر : 9894
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۱ - ۰۰:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

حجت اله سوری : توهمات نتانیاهو تمسخر جهانیان را برانگیخت

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خانه ملت، در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی درباره ایران، تصریح کرد: نتانیاهو در تلاش بود تا با انجام مانور‌ سیاسی در مجمع عمومی این سازمان توجهات کشورهای جهان را از خطر سلاح‌های رژیم صهیونیستی منحرف کند. نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خانه ملت، در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی درباره ایران، تصریح کرد: نتانیاهو در تلاش بود تا با انجام مانور‌ سیاسی در مجمع عمومی این سازمان توجهات کشورهای جهان را از خطر سلاح‌های رژیم صهیونیستی منحرف کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در درون بحران و آشوب شکل گرفته است، یادآور شد: این رژیم اشغالگر در تلاش است تا کانون بحران درونی خود را به نقطه‌ای دیگر منتقل کند تا افکار عمومی جهان را از ماهیت تجاوز‌گرانه و اشغالگر خود منحرف سازد.

سوری، پیروزی دیپلماتیک ایران در اجلاس غیر‌متعهد‌ها در تهران و نمایش اقتدار نظامی و لجستیکی جمهوری اسلامی در برگزاری رزمایش‌های نیرو‌های مسلح و تولید صنایع دفاعی پیشرفته، مقامات رژیم صهیونیستی را بیش از پیش به انزوا کشانده است به گونه‌ای که تقلا برای کسب بقا و مشروعیت، آنان را وا‌می‌دارد، دست به هر نوع اقدام تمسخرآمیزی بزنند.

وی افزود: عقب‌نشینی نتانیاهو از حد‌ غنی سازی ۲۰ درصد و اعلام اینکه خط قرمز رژیم‌صهیونیستی غنی‌سازی ۹۰ در‌صدی در ایران است، از عجز و ناتوانی مقامات رژیم اشغالگر قدس مقابل فعالیت‌های شفاف هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران نشأت می‌گیرد.

نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: نتانیاهو قصد داشت از بلند‌گوی سازمان ملل، اهداف و خواست‌‌های خود را اعلام کند که با ترسیم نقاشی کودکانه تعیین خط قرمز برای بمب اتمی، تمسخر و خنده حاضران در اجلاس، رسانه‌های بین‌المللی و افکار عمومی جهان را برانگیخت و جهانیان را متوجه تناقض‌گویی‌ها و دستپاچگی رژیم‌صهیونیستی در مقابل ایران کرد و ضربه‌ای مهلک به مقامات این رژیم وارد ساخت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه جهان در حال گذار از یک پیچ تاریخی بسیار مهم است، گفت: ایران از این پیچ تاریخی به سلامت عبور خواهد کرد و جهانیان واقعیت‌ها و ماهیت رژیم اشغالگر قدس را لمس خواهند کرد.

سخنرانی بنیامین‌نتانیاهو، نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی، در مجمع عمومی سازمان ملل با وجود اظهارات کلیشه ای ضد ایرانی، نوعی عقب‌نشینی همه‌جانبه‌ای در برابر اقتدار و توانایی نظامی و دیپلماتیک ایران بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

میر خلاص در گفته :

در حالی که مردم محروم تعداد بیش از 170 روستای شهرستان دلفان از نعمت ابتدایی ترین انعام خداوند مثل اب اشامیدنی محروم میباشند اقای سوری از ان ور دنیا صحبت میکنند .شما که در خط و مشی درون سازمانی خودتان هنوز در تردید و اشتباه هستید و نمیتوانید سیاست داخلی یک شهرستان را ترسیم نمایید چکونه بخودتان اجازه میدهید در ارتباط با سیاست کلی نظام صحبت نمایید. با انتخاب بخشدار یک روزه واقعا شهرستان نوراباد را به مسخره گرفتی .
شما در قول های انتخاباتی فرمودید از بومیان درد اشنای شهرستان در پست های مدیریتی استفاده میکنید چرا در قدم اول یک غیر بومی را متولی دروازه سیاسی شهرستان کردی. تا بعد …

[پاسخ]

عاشق دلفان در گفته :

بیچاره نتانیاهو کی شمارو …..

[پاسخ]

dostaye azizam/man az bastegane kheyli nazdike ishoon hastam va talashe bi hade ishoono mibinam kami ensaf khoobe ….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :