کد خبر : 99066
تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 70 بازدید

معاون اقتصادی استاندار لرستان: پروژه‎های نیمه‎کاره باز مانده از قبل نماد توسعه نیافتگی است

به گزارش میرملاس مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، با اشاره به مسائل و مشکلات پروژه ییمارستان ٩۶ تختخوابی مهرگان، اظهار کرد: از ریل توسعه یافتگی به علت سیاست‎های غلط گذشته عقب مانده‎ایم. وی افزود: عاقبت کسانی را ببینیم که به بیمارستان برای ملاقات می‌روند و به آنها اجازه داده […]

به گزارش میرملاس مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، با اشاره به مسائل و مشکلات پروژه ییمارستان ٩۶ تختخوابی مهرگان، اظهار کرد: از ریل توسعه یافتگی به علت سیاست‎های غلط گذشته عقب مانده‎ایم.

وی افزود: عاقبت کسانی را ببینیم که به بیمارستان برای ملاقات می‌روند و به آنها اجازه داده نمی‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان تصریح کرد: همان‎طور که گذشته را مورد نقد قرار می‎دهیم خود نیز در آینده نقد خواهیم شد.

غضنفری با بیان اینکه اگر جزیره‎ای و صنفی فکر کنیم راه به‎جایی نخواهیم برد، اضافه کرد: نارسیدن به نقطه مطلوب راه زیادی داریم اما فرصت‎ها را نباید از دست داد.

وی با اشاره به اینکه پروژه‎های نیمه‎کاره باز مانده از قبل نماد توسعه نیافتگی است، خاطرنشان کرد: وظیفه همه ما حمایت از سرمایه‎گذاران بخش خصوصی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان افزود: با توجه به منابع محدود دولت بایستی فرش قرمز جهت حمایت از بخش خصوصی پهن کرد.

غضنفری با بیان اینکه اولویت اساسی دولت تدبیر و امید در بخش سلامت است، گفت: بانک بایستی با حمایت و پرداخت تسهیلات لازم جهت اتمام پروژه و به بهره‎برداری رسیدن  بیمارستان ٩۶ تختخوابی مهرگان اقدام کند.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :