کد خبر : 99270
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 187 بازدید

گلایه شدید استاندار لرستان از عملکرد بانک تجارت

به گزارش میرملاس مهندس هوشنگ بازوند عصر دیروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: متاسفانه برخی از ما مسوولین تنها شعار تولید و اشتغال را داده و در زمینه عمل هیچ اقدامی را انجام نمی‌دهیم. وی خاطر نشان کرد: لازمه تولید و اشتغال سرمایه گذاری است و لذا باید دست […]

به گزارش میرملاس مهندس هوشنگ بازوند عصر دیروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: متاسفانه برخی از ما مسوولین تنها شعار تولید و اشتغال را داده و در زمینه عمل هیچ اقدامی را انجام نمی‌دهیم.

وی خاطر نشان کرد: لازمه تولید و اشتغال سرمایه گذاری است و لذا باید دست از تنگ نظری برداشته و با بخش خصوصی همکاری بیشتری در راستای پیشبرد اهداف داشته باشیم.

استاندار لرستان با گلایه از عملکرد مدیریتی بانک تجارت استان، تصریح کرد: در استانی که نرخ بیکاری‌اش بالاست انتظار می‌رود، مدیران سخت کوش‌تر بوده و در جهت رفع مشکلات گام بردارند که متاسفانه این رویه در عملکرد مدیریت بانک تجارت دیده نشده چرا که تقریبا هیچ مصوبه‌ای را در زمینه تولید و اشتغال عملیاتی نکرده است.

بازوند با بیان اینکه تا امروز ۶۸ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۱۵ مصوبه برگزار شده است، افزود: در این جلسه مشکلات برخی از واحدهای تولیدی بزرگ همانند پایانه سنگ خرم‌آباد و نساجی بروجرد مطرح گردیده که با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان به بانک‌ها جهت تعیین تکلیف ارجاع داده شدند.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

سلام،

خب. چقدر از این ارجاعات به عمل رسیده است؟

ناشناس در گفته :

این سختگیری ها برای اینه که کسایی که متاسفانه از معاونین آقای استاندار هم هستند در بانکهای دیگه نقش مهمی در پرداخت وام های میلیاردی به افراد خاص هستند. افرادی که اصلا صلاحیت بازپرداخت را ندارند ولی به کمک برخی مسئولین وام های میلیاردی میگیرند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :