کد خبر : 99451
تاریخ انتشار : ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 262 بازدید

«عیدی بیرانوند» به ایستگاه آخر رسید/ شورای شهر جدید خرم آباد و «انتخاب شهردار»

در حالی که کمتر از یک روز تا آغاز به کار رسمی پنجمین دوره شورای شهر خرم‌آباد باقی مانده است، بازار شایعات در مورد گزینه مورد نظر شورا برای تصدی بر شهرداری خرم‌آباد نیز به شدت داغ است. در این راستا آنچه از منابع موثق نزدیک شورا به گوش می‌رسد حکایت از آن دارد که […]

در حالی که کمتر از یک روز تا آغاز به کار رسمی پنجمین دوره شورای شهر خرم‌آباد باقی مانده است، بازار شایعات در مورد گزینه مورد نظر شورا برای تصدی بر شهرداری خرم‌آباد نیز به شدت داغ است.

در این راستا آنچه از منابع موثق نزدیک شورا به گوش می‌رسد حکایت از آن دارد که شورا شهر تمایل چندانی برای ادامه کار عیدی بیرانوند در مدیریت شهرداری خرم‌آباد ندارد و لذا به نظر می‌رسد این امروز آخرین روز عمر کاری عیدی بیرانوند به عنوان شهردار خرم‌آباد است.

بر اساس اخبار کسب شده از منابع موثق،با وجود اینکه چندین نفر رزومه کاری خود را برای شورای شهر ارسال کرده‌اند تا شاید نظر شورا ر برای تصدی صندلی مدیریت شهری بر عهده بگیرند، اما با توجه به اینکه بسیاری از این افراد سابقه و رزومه کاری درخشانی نداشته‌اند در حال حاضر فقط چند گزینه روی میز مانده تا از بین آنها شهردار انتخاب شود.

البته برخی صحبت‌ها نیز بدین شکل مطرح شده که ممکن است شورای شهر با انتخاب سرپرست موقت برای شهرداری خرم‌آباد وقت بیشتری برای انتخاب شهردار بگذارد.

حال باید منتظر ماند و دید که اعضای شورای شهر فردا چه فردی را برای مدیریت امور شهری خرم‌آباد انتخاب می‌کنند.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :