کد خبر : 99570
تاریخ انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

وزیر اطلاعات در لرستان: مسئولان از فرصت خدمتگزاری به مردم نهایت استفاده را ببرند

به گزارش میرملاس حجت‌الاسلام سید محمود علوی صبح امروز در نشست شورای اداری استان لرستان در سالن همایش‌های استانداری با بیان اینکه خدمات صادقانه و مخلصانه مسئولان مایه سربلندی نظام می‌شود اظهار داشت: امید است راه خدمتگزاری را همانند شهیدان رجایی و باهنر تداوم ببخشیم. وی هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان خدمات دولت […]

به گزارش میرملاس حجت‌الاسلام سید محمود علوی صبح امروز در نشست شورای اداری استان لرستان در سالن همایش‌های استانداری با بیان اینکه خدمات صادقانه و مخلصانه مسئولان مایه سربلندی نظام می‌شود اظهار داشت: امید است راه خدمتگزاری را همانند شهیدان رجایی و باهنر تداوم ببخشیم.

وی هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان خدمات دولت دانست و افزود: در این ایام باید کیفیت، کمیت و اشکالات کار و میزان موفقیت خدمات ارائه شده را بررسی کنیم.

وزیر اطلاعات فرصت خدمتگزاری به مردم را توفیقی بزرگ از سوی خداوند متعال دانست و گفت: اگر کیفی و پر انرژی کار نکردیم باید از خداوند طلب مغفرت کنیم و درصدد جبران برآییم.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت برای کار و خدمت موثر عنوان کرد: وقتی مسئولان همدل باشند و با صمیمیت کارها را پیش برند، کیفیت کار بالاتر می‌رود؛ همراهی و همکاری را باید به عنوان یک نعمت الهی پاس بداریم و مسئولان از رقابت‌های منفی دوری کنند چراکه این رقابت‌ها سبب هدررفتن انرژی آنها می‌شود.

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه رقابت‌ها باید در مقام خدمت باشند گفت: پست‌ها، مقام‌ها و عناوین اگر منشا خدمت برای مردم نباشد، پشیزی نمی‌ارزد و فقط بار سنگینی برای مسئولان است.

وی مسئولیت‌ها را وسیله آزمایش انسان دانست و اظهار داشت: هرچه خرج ما برای مردم کمتر و خدمت ما بیشتر باشد با فرهنگ اهل بیت منطبق‌تر بوده و موفق‌تر عمل کرده‌ایم؛ مردم باید بدانند پولی که از مالیات جمع می‌شود برای زیرساخت‌ها و امنیت در کشور هزینه می‌شود تا به دولت اعتماد کنند.

علوی با تاکید بر رفتار محبت آمیز مسئولان با مردم افزود: مردم از هیچ تلاشی برای نظام فروگذار نکرده اند لذا باید تلاش خود را برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به آنها به‌کار گیریم؛ تمام افرادی که در حکومت اسلامی زندگی می‌کنند شهروند هستند و باید به آنها خدمت کرد.

وی صرف هزینه و اعتبارات را برای کسب رضایت مردم کافی ندانست و تصریح کرد: با حسن اخلاق و برخورد خوب می‌توان این رضایت را کسب کرد.

وزیر اطلاعات افزود: حقوق مردم و حکومت متقابل است؛ مردم حق دارند از امنیت برخوردار باشند لذا نباید این احسان و خدمت با منت گذاشتن بر مردم بی‌ارزش شود؛ مسئولان در ادارات به دنبال تجملات نباشند و خدمت برای رضای خداوند باشد و مسئولیت در دلسوزی برای مردم خلاصه می‌شود.

علوی اظهار داشت: وقتی برخورد بدی را با خوبی جواب دهید دشمنی‌ها به دوستی تبدیل می‌شود.

وی خطاب به مسئولان گفت: اگر دینداری را تابع دنیا قرار دادید و سعی کردید توجیه شرعی کنید، دین، دنیا و آخرتتان خسارت می‌بیند ولی اگر محیط و دنیا را تابع دین کردید، هم دین و هم دنیا را به دست می‌آورید.

وزیر اطلاعات با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به اهل خانه گفت: فرزندان و محیط خانواده نیاز به لبخند همسر دارد لذا مسئولان باید تلاش کنند که فقط خستگی را به خانه نبرند.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :