کد خبر : 99630
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 279 بازدید

«دکتر خیراله خیرایی» به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

به گزارش میرملاس طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان دکتر خیراله خیرایی به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد. خیرایی از مدرسین دانشگاه فرهنگیان استان لرستان است که سابقه «رئیس گروه طرح و برنامه» اداره کل آموزش و پرورش را هم […]

به گزارش میرملاس طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان دکتر خیراله خیرایی به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

خیرایی از مدرسین دانشگاه فرهنگیان استان لرستان است که سابقه «رئیس گروه طرح و برنامه» اداره کل آموزش و پرورش را هم در کارنامه کاری خود دارد.

لازم به ذکر است که قبل از خیرایی، خدانظر دریکوند «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان بود که از دی ماه ۱۳۹۵ با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

مجيد مراديكيان در گفته :

انتصاب بحق وشایسته جناب آقای خیرایی را تبریک عرض نموده،شکی نیست یکی ازبهترین انتصابهای جناب آقای مدیرکل خواهندبود.

سلام. ببخشید ایشون کی دکترا گرفتند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! لطفا در مورد صحت داشتن مدرک دکتری و اینکه از کجا دکتری گرفتن اطلاع رسانی کنید.

یهزاد محمدی در گفته :

انتصاب بجا و شایسته شما جناب اقای دکتر خیرایی صمیمانه تبریک عرض نموده و انشالله شما را در سطوح با لاتر مدیریتی نیز ببینیم

داریوش علی زاده" دلفان در گفته :

برادر ارزشی دکتر خیرایی” انتصاب شایسته حضرت عالی به عنوان ” معاونت و پشتیبانی ادره کل آموزش و پرورش را به شما تبریک عرض نموده ، برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

رسول ملکی از کوهدشت در گفته :

انتصاب بحق وشایسته شما جناب آقای دکتر از صمیم دل تبریک عرض نموده وامیدواریم انشا اله شمارا در رده های بالاتر مدیریتی ،موفق و موید باشید

مریم در گفته :

به دکتر خیرائی تبریک میگم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :