کد خبر : 99630
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 312 بازدید

«دکتر خیراله خیرایی» به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

به گزارش میرملاس طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان دکتر خیراله خیرایی به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد. خیرایی از مدرسین دانشگاه فرهنگیان استان لرستان است که سابقه «رئیس گروه طرح و برنامه» اداره کل آموزش و پرورش را هم […]

به گزارش میرملاس طی حکمی از طرف خدانظر دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان دکتر خیراله خیرایی به عنوان «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

خیرایی از مدرسین دانشگاه فرهنگیان استان لرستان است که سابقه «رئیس گروه طرح و برنامه» اداره کل آموزش و پرورش را هم در کارنامه کاری خود دارد.

لازم به ذکر است که قبل از خیرایی، خدانظر دریکوند «معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت» اداره کل آموزش و پرورش لرستان بود که از دی ماه ۱۳۹۵ با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

مجيد مراديكيان در گفته :

انتصاب بحق وشایسته جناب آقای خیرایی را تبریک عرض نموده،شکی نیست یکی ازبهترین انتصابهای جناب آقای مدیرکل خواهندبود.

[پاسخ]

سلام. ببخشید ایشون کی دکترا گرفتند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! لطفا در مورد صحت داشتن مدرک دکتری و اینکه از کجا دکتری گرفتن اطلاع رسانی کنید.

[پاسخ]

یهزاد محمدی در گفته :

انتصاب بجا و شایسته شما جناب اقای دکتر خیرایی صمیمانه تبریک عرض نموده و انشالله شما را در سطوح با لاتر مدیریتی نیز ببینیم

[پاسخ]

داریوش علی زاده" دلفان در گفته :

برادر ارزشی دکتر خیرایی” انتصاب شایسته حضرت عالی به عنوان ” معاونت و پشتیبانی ادره کل آموزش و پرورش را به شما تبریک عرض نموده ، برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

[پاسخ]

رسول ملکی از کوهدشت در گفته :

انتصاب بحق وشایسته شما جناب آقای دکتر از صمیم دل تبریک عرض نموده وامیدواریم انشا اله شمارا در رده های بالاتر مدیریتی ،موفق و موید باشید

[پاسخ]

مریم در گفته :

به دکتر خیرائی تبریک میگم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :