کد خبر : 99637
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 527 بازدید

فرمانده انتظامی کوهدشت: مرگ ۲ نفر در بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت و دستگیری راننده فراری

به گزارش میرملاس براثر بی‌احتیاطی راننده یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ در بخش کوهنانی ۲ نفر کشته شدند. سرپرست فرماندهی انتظامی کوهدشت گفت: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که از بخش طرهان به سمت بخش کوهنانی درحرکت بود در روستای بابا گرد علی این بخش با یک خانم ۳۵ ساله تصادف کرد و باعث جان […]

به گزارش میرملاس براثر بی‌احتیاطی راننده یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ در بخش کوهنانی ۲ نفر کشته شدند.
سرپرست فرماندهی انتظامی کوهدشت گفت: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ که از بخش طرهان به سمت بخش کوهنانی درحرکت بود در روستای بابا گرد علی این بخش با یک خانم ۳۵ ساله تصادف کرد و باعث جان باختن وی شد.
سرهنگ تیمور گراوند افزود: راننده‌ی این خودرو پس از این سانحه از محل متواری می‌شود و نیروهای پلیس وی را تعقیب می‌کنند که به ایست پلیس توجه نمی‌کند و در ادامه مسیر بابی احتیاطی و بدون رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با ورود به شهر کوهنانی در محله بساط بیگی این شهر یک خانم ۴۰ ساله را زیر می‌گیرد که براثر این حادثه این فرد نیز کشته می‌شود.
به گفته سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت راننده خودروی ۲۰۶ در ادامه با شدت با تیر برق برخورد و خودروی وی متوقف و خودش نیز مجروح می‌شود.
سرهنگ گراوند افزود: با تلاش نیروهای انتظامی کوهدشت راننده متخلف دستگیر و تحت‌الحفظ برای مداوا به بیمارستان امام خمینی این شهرستان اعزام شد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تصویر تزئینی است.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :