کد خبر : 99699
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 611 بازدید

استاندار «لرستان» از «کهگیلویه و بویر احمد» می‌آید

به گزارش میرملاس «سید موسی خادمی» به عنوان گزینه اصلی استاندار لرستان به هیئت دولت معرفی خواهد شد. وی سال ۱۳۴۷ در روستای سادات امام‌زاده علی (ع) از توابع شهرستان چرام کهگیلوئیه و بویراحمد متولد گردید و دوران دبستان و دبیرستان را در شهر دهدشت سپری کرد. لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک سیالات از […]

به گزارش میرملاس «سید موسی خادمی» به عنوان گزینه اصلی استاندار لرستان به هیئت دولت معرفی خواهد شد.
وی سال ۱۳۴۷ در روستای سادات امام‌زاده علی (ع) از توابع شهرستان چرام کهگیلوئیه و بویراحمد متولد گردید و دوران دبستان و دبیرستان را در شهر دهدشت سپری کرد.
لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه مشهد اخذ کرد، کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه تبریز دریافت و دوره دکترای مدیریت استراتژیک خود را در دانشگاه عالی دفاع ملی سپری نمود.
خادمی پیش‌تر، معاون برنامه‌ریزی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون برنامه‌ریزی استانداری استان بوشهر در دولت خاتمی بوده است وی همچنین سوابق عضویت در هیئت‌مدیره و معاونت اقتصادی مؤسسه شرکت سرمایه‌گذاری نفت، مدیریت شیلات استان کهگیلویه و بویر احمد و عضو هئیت علمی دانشگاه پیام نور تهران را در کارنامه خود دارد و در دولت تدبیر و امید به ریاست جمهوری حسن روحانی به عنوان اولین استاندار بومی و اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شد.
پیش از این هوشنگ بازوند از ۶ مهرماه ۱۳۹۲ تا کنون به عنوان استاندار لرستان فعالیت دارد.

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

دیدگاه ها

جمعی از کنش گران حامی دکتر روحانی در لرستان در گفته :

پیشا پیش به جناب خادمی استاندار اصلاح طلب این روزهای لرستان تبریک عرض می کنیم وان شا الله شعار های گفتمانی دکتر روحانی که کف خواسته طرفداران ایشان می باشد اجرایی وعملیاتی بشوند …

[پاسخ]

سوابق سیاسی موسی خادم استاندار کهکو لویه بویر احمد

[پاسخ]

………….تو که تکذیب کردی پس چی شد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :