کد خبر : 99714
تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 342 بازدید

نماینده پلدختر: انتصاب موسی خادمی به‌عنوان استاندار لرستان قطعی است

به گزارش میرملاس سید حمیدرضا کاظمی بابیان اینکه  انتصاب موسی خادمی به‌عنوان استاندار لرستان قطعی است اظهار داشت: لرستان با توجه به مسائل، مشکلات و محرومیت‌های زیادی که دارد نیاز به کار و تلاش دارد. وی موسی خادمی را یک نیروی باتجربه و متعهد دانست و افزود: خادمی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد دارای سابقه کاری […]

به گزارش میرملاس سید حمیدرضا کاظمی بابیان اینکه  انتصاب موسی خادمی به‌عنوان استاندار لرستان قطعی است اظهار داشت: لرستان با توجه به مسائل، مشکلات و محرومیت‌های زیادی که دارد نیاز به کار و تلاش دارد.

وی موسی خادمی را یک نیروی باتجربه و متعهد دانست و افزود: خادمی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد دارای سابقه کاری خوبی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان  با بیان اینکه مجمع نمایندگان لرستان بر رفتن بازوند متفق‌القول بودند عنوان کرد: مجمع نمایندگان از عملکرد بازوند به خاطر کم‌توجهی‌هایی که به شهرهای محروم استان داشته ناراضی هستند.

وی تصریح کرد:در جلسه‌ای که مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور داشتند بر موضوع تغییر استاندار تأکید داشتند و امیدواریم در سایه وحدت و تعامل با حضور استاندار جدید که لر زبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

کاظمی  خاطرنشان کرد: معیشت،اشتغال و توجه بیشتر به مناطق محروم استان از مهم‌ترین دغدغه‌های مجمع نمایندگان از استاندار جدید است.

منبع: تسنیم

درج شده توسط : دبیر سرویس خبر میرملاس

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :