کد خبر : 9986
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 278 بازدید

خطر انحلال براي مرکز آموزش عالی کوهدشت

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ در آستانه حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها، شعبه اقماری کوهدشت دانشگاه لرستان با باز پس‌گیری فضای داده شده توسط آموزش و پرورش کوهدشت به این دانشگاه با مشکل جدی روبروست که توجه جدی مسئولان شهر کوهدشت و استان را در خصوص این مطالبه به حق مردم محروم کوهدشت می طلبد. […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ در آستانه حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها، شعبه اقماری کوهدشت دانشگاه لرستان با باز پس‌گیری فضای داده شده توسط آموزش و پرورش کوهدشت به این دانشگاه با مشکل جدی روبروست که توجه جدی مسئولان شهر کوهدشت و استان را در خصوص این مطالبه به حق مردم محروم کوهدشت می طلبد.

  به نقل از ایسنا ، دكتر جايدري سرپرست مرکز آموزش عالی شهرستان کوهدشت در ارتباط با پیگیری‌های صورت گرفته برای تامین فضای مورد نیاز این مرکز گفت: اگر چه رایزنی‌های لازم با مسئولان شهرستان کوهدشت برای تامین فضای مورد نیاز این مرکز بی‌نتیجه بوده اما قطعا به رفع مشکل فضاي دانشگاه کوهدشت امیدواریم.

 وي با بیان اینکه دانشگاه از مطالبات بحق مردم شهرستان کوهدشت است، از مسئولان ارشد استان و این شهرستان خواست که نسبت به تامین فضای آموزشی مورد نیاز این دانشگاه در اسرع وقت اقدام کنند، در غير اين صورت مرکز با خطر انحلال مواجه می‌شود.

 وی با اشاره به فضاهای موجود در شهرستان کوهدشت که قابلیت تبدیل شدن به دانشگاه را ندارند، ادامه داد: چندین ساختمان موجود در این شهر را برای اجاره در نظر داریم که به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی و زمان بر بودن ایجاد تغییرات در این فضاها فرصت کافی برای این کار را نداریم.

 سرپرست مرکز آموزش عالی شهرستان کوهدشت با بيان اینکه در حال حاضر دفتر مرکز آموزش عالی شهر کوهدشت در یک اتاق در اداره ارشاد اسلامی این شهرستان مستقر است که این وضعیت به هیچ وجه در شان یک دانشگاه دولتی نیست، تصریح کرد: دانشگاه اقماری دانشگاه لرستان در شهرستان نورآباد هم با مشکل فضا مواجه بوده است که خوشبختانه با مساعدت مسئولان مشکل فضای آموزشی این مرکز رفع شده است.

 وي گفت: 10 هکتار زمین برای احداث دانشگاه شهرستان کوهدشت اختصاص داده شده است که مطالعات احداث این دانشگاه در حال انجام است و امیدواریم که با همت نماینده مردم این شهرستان در مجلس و مسئولان اعتبارات مورد نیاز برای احداث آن در اسرع وقت اختصاص یابد.

 دانشگاه اقماری دانشگاه لرستان در شهر کوهدشت دارای 100 نفر دانشجو در رشته‌های زبان انگلیسی و ریاضی در مقطع کارشناسی است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

دانشگاه آزاداعلام آمادگي كرده چرا موافق نيستند از آن فضا استفاده كنند؟

[پاسخ]

رضایی در گفته :

ابا ما را چه به دانشگاه و آموزش عالی باید با کفش بریم رو قالی ای کاش نماینده این شهر مفلوک به جای دویدن دنبال مسؤلین برای گرفتن پست و مسؤلیت های ادارات برای برادران خودش و مهره هایی که در پس پرده توسط نماینده های ادوار گذشته معرفی می شونددنبال یه جای مناسب برای دانشگاه می گشت ولی وقت می خواد که نماینده ما ندارد .مگر نماینده ما قرار است کار بکند ؟نه …….کار مال تراکتور است .

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ مهر , ۱۳۹۱ ۱۴:۱۳:

آقای رضایی که می دانم ای نام را هم جعل کرده ای و ادبت همه را مسحور خود کرده!!! مگر تا الان این به قول شما دانشگاه مستاجر آموزش و پرورش نبوده حالا ان بزرگوار رییس اداره می توانست اگر دلسوز مردم کوهدشت است همان اجاره را ادامه می داد تا این مشکل پیش نیاید . ضمنا تا جایی که من اطلاع پیدا کرده ام نماینده محترم که شما می گویید دنبال مسئولیت برای برادران خودش است با رییس دانشگاه لرستان و مدیرکل جدید آموزش پرورش رایزنی کرده و مشکل در حال حل شدن است.

[پاسخ]

دسته گل جديد ملكشاهي ؟بعد از معشوره .خودروسازي وبيمارستان نوبت به دانشگاه رسيد راستي چه طوراست كه مانند سدسيمره ايلام كه گفتيد صدمليون متر مكعب از ان به كوهدشت اورديد دانشگاه ايلام راهم براي كوهدشت بياوريد البته شما با يك تلفن مي توانيد انهم بدون مصوبه

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

بیهوده قضاوت نکنید مشکل حل شد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :