کد خبر : 9992
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 133 بازدید

تكمیل طرح چهارخطه الشترخرم آبادیكی ازخواسته های اساسی مردم سلسله است

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ طرح چهار خطه كردن الشتر -خرم آباد یكی از خواسته های اساسی مردم شهرستان سلسله است كه خواستار تسریع در این پروژه بزرگ هستند. راه زیر ساخت توسعه محسوب می شود و زیر بنای هر پویش اقتصادی است یكی از راه هایی كه نقش مهمی در توسعه شهرستان […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ طرح چهار خطه كردن الشتر -خرم آباد یكی از خواسته های اساسی مردم شهرستان سلسله است كه خواستار تسریع در این پروژه بزرگ هستند.

راه زیر ساخت توسعه محسوب می شود و زیر بنای هر پویش اقتصادی است یكی از راه هایی كه نقش مهمی در توسعه شهرستان سلسله دارد طرح چهار خطه كردن محور الشتر -خرم آباد است .

افزایش خودروها ، كم عرض بودن جاده و سوانح رانندگی در این محور ارتباطی موجب شد كه این محور ارتباطی به راه چهارخطه تبدیل شود كه عملیات اجرایی این طرح درسال 81 آغاز شده كه هنوز عملیات ساخت آن به بهره برداری نرسیده است .

سرپرست فرمانداری شهرستان سلسله احداث این طرح را یكی از خواسته های مهم این شهرستان عنوان كرد و گفت : عرض كم جاده فعلی و افزایش خودروها موجب شده كه این محور جوابگو نباشد و ضرورت تكمیل طرح چهار خطه بیشتر احساس می شود .

‘اردشیر صفاپور’ افزود: طول این محور 45 كیلومتر است كه تاكنون 20 كیلومتر آن آسفالت شده و مابقی در حال اجرا است .

وی، روند اجرایی پروژه را مطلوب خواند و اظهار داشت : در چند ماه اخیر ما شاهد جنب و جوش پیمانكاران مسیر هستیم كه نور امید را در دل شهروندان ایجاد كرده است .

مدیر كل راه و شهرسازی لرستان نیز دراین باره گفت: این طرح در ردیف طرح های ملی مهر ماندگار قرار گرفته كه اعتبارات مورد نیاز آن نیز تامین شده است.

‘شهرام ملكی ‘ افزود : برای آنكه این پروژه با نتیجه برسد آن را به قطعات مختلف تقسیم كردیم كه هم اكنون محور رباط نمكی تا ایوان دره به طول 7/11 روكش آسفالت آن باقی مانده است و از روستای ایوان دره تا رودخانه كاكارضا به طول 7/1 كیلومتر و كاكارضا تا پلیس راه به طول 5/8 كیلومتر در دست ساخت است .

وی همچنین اظهار داشت: از پلیس راه تا فیروزآباد نیز به طول 22 كیلومتر اجرا می شود .

‘ملكی ‘ بیان داشت : این طرح از محورهای پر تردد محسوب می شود كه براساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان دولت دهم به بهره برداری می رسد .

به گفته وی ، این طرح از پروژه های اولویت دار استانی است كه با پیگیری های مسوولان استانی و نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی اجرایی شد.

وی ادامه داد : با تمام توان سعی داریم با اعتبارات ملی و مهرماندگار این پروژه را به پایان برسانیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاکولوند در گفته :

اززحمات وپیگیریهای سرپرست محترم فرمانداری سلسله جناب آقای صفاپور وجناب آقای ملکی کمال تقدیر وتشکرراداریم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :