کد خبر : 9998
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 142 بازدید

دکتر کاییدی : 40 روستای پلدختر از نعمت گاز بهره‎مند می‎شوند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: 40 روستای شهرستان پلدختر از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.  کائیدی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های اساسی برای شهرستان، اقدامات توسعه‏‌ای بوده که در این راستا و طی چهار سال گذشته اقدامات قابل توجهی صورت گرفته […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: 40 روستای شهرستان پلدختر از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

 کائیدی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های اساسی برای شهرستان، اقدامات توسعه‏‌ای بوده که در این راستا و طی چهار سال گذشته اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

 وی با اشاره به ضرورت بهره‎مند شدن روستائیان از خدمات گسترده بالاخص آب، گاز و… عنوان کرد: علیرغم اینکه شهرستان پلدختر جزء مناطق گرمسیری به حساب می‎‏آید ولی با تلاشهای استاندار، مدیر عامل شرکت گاز و حمایتهای سایر نمایندگان بحث گازرسانی به روستاها در کنار شهرهای شهرستان انجام شده است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تاکنون 10 روستای شهرستان پلدختر از گاز بهره‏‌مند شده‏‌اند و این امر در حالی صورت گرفته که در سالهای قبل هیچ یک از روستاهای پلدختر از این نعمت برخوردار نبودند.

 نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام تلاشم این است که تا پایان دوره چهار ساله نمایندگی مردم، 40 روستای شهرستان پلدختر از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

 وی گفت: روستائیان نیروی مولد کار و تولید بوده و باید از خدمات رفاهی زیادی برخوردار شوند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داشتن نعمت گاز حق مسلم وبسيار طبيعي هر ايراني ست . كار مهمي نكرده ايد

[پاسخ]

مرد بزرگ در گفته :

دکتر جان تشکر
همیشه ثابت کردی که توسعه براتون مهمه و از حرف دیگران هرگز مایوس نمی شی بلکه تلاشت بیشتر میشه

[پاسخ]

؟؟؟ پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر , ۱۳۹۱ ۱۵:۱۶:

???? مرد بزرگ؟؟؟؟؟؟؟….

[پاسخ]

جودکی در گفته :

سید حمید کاظمی / سی پلدختر لازمی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :