کد خبر : 56880
تاریخ انتشار : ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 188 بازدید

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی لرستان برگزارشد

  مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از برگزاری آزمون استخدامی این سازمان همزمان با سراسر کشور خبر داد. امین بهاروند روز شنبه گفت: این آزمون در دو بخش بیمه ای و درمانی با حضور یکهزار و 400 شرکت کننده شامل 594 نفر مرد و 850 نفر زن برگزار شده است. وی با بیان اینکه نتایج […]

81327709-5977002

 

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از برگزاری آزمون استخدامی این سازمان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

امین بهاروند روز شنبه گفت: این آزمون در دو بخش بیمه ای و درمانی با حضور یکهزار و 400 شرکت کننده شامل 594 نفر مرد و 850 نفر زن برگزار شده است.

وی با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون یک ماه آینده برگزار می شود افزود: از این تعداد 10 نفر در بخش بیمه و 51 نفر در بخش درمان مشغول به کار می روند.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان بخش درمان به منظور راه اندازی درمانگاه پلدختر، فعال شدن شیفت عصر درمانگاه کوهدشت و درمانگاه شماره سه خرم آباد و در بخش بیمه نیز به منظور جبران کادر نیروی انسانی به کار گیری می شوند.

بهاروند با اشاره به اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش برگزار شد و استان هیچگونه دخالتی در روند تصحییح و اعلام نتایج علمی ندارد گفت: همچنین 26 نفر از خانواده های ایثارگران نیز بدون آزمون و با داشتن شرایط عمومی و تخصصی استخدام مورد نطر با زی مراحل مصاحبه و گزینش جذب خواهدشد.

به گفته وی در حال حاضر یکهزار و 265 نفر در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی لرستان مشغول بکار هستند.

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :