کد خبر : 63480
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 164 بازدید

لرستان با هفت اجرا میزبان جشنواره موسیقی فجر

    سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در استان لرستان میزبان شش گروه است که  هفت اجرا به مخاطبان جشنواره ارائه می‌کنند.به گزارش میرملاس ؛  گروه‌های نوای سیمره، زاگرسیان ایران زمین، آوا، ایرانی، زاگرس و فلک الافلاک در استان لرستان در قالب جشنواره سی ام موسیقی فجر به صحنه می‌روند.جمعه ۲۴  بهمن گروه نوای سیمره به […]

 

13931101161050153890104

 

سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در استان لرستان میزبان شش گروه است که  هفت اجرا به مخاطبان جشنواره ارائه می‌کنند.
به گزارش میرملاس ؛  گروه‌های نوای سیمره، زاگرسیان ایران زمین، آوا، ایرانی، زاگرس و فلک الافلاک در استان لرستان در قالب جشنواره سی ام موسیقی فجر به صحنه می‌روند.
جمعه ۲۴  بهمن گروه نوای سیمره به خوانندگی مهران غضنفری ساعت ۱۹ در لرستان به صحنه می‌رود.
شنبه ۲۵ بهمن، جشنواره موسیقی فجر در لرستان میزبان گروه آوای پارسیان به خوانندگی سامان علیپور و گروه آساره به سرپرستی حامد فیضیان است که ساعت ۱۹ برنامه اجرا می‌کند.
یکشنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۹ گروه آوا به خوانندگی وحید تاج به صحنه می‌رود و دوشنبه ۲۷ بهمن گروه ایرانی به سرپرستی  پژمان طاهری و خوانندگی آراش کمانگیر میزبان مخاطبان جشنواره در لرستان است.
سه شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۹  گروه زاگرس به خوانندگی ایرج رحمانپور در لرستان برنام اجرا می‌کند و چهارشنبه ۲۹ بهمن در همین روز و ساعت این گروه به خوانندگی سیف‌الدین آشتیانی و فیروز رضایی     به صحنه می‌رود.
آخرین اجرای جشنواره در لرسان به گروه فلک الافلاک به خوانندگی بردیا مهرآرا اختصاص دارد که پنجشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۹ به صحنه می‌رود.
روز جمعه ساعت ۱۸ مراسم اختتامیه جشنواره در لرستان برگزار خواهد شد.
سی‌امین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی فجر به دبیری دکتر حسن ریاحی ۲۴ بهمن تا یکم اسفندماه در تهران و ۷  استان برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند اخبار و عکس‌های مربوط به این جشنواره را در سایتwww.fajrmusicfestival.com  و یا در اینستاگرام جشنواره به نشانی fajrmusicfestival30  مشاهده کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داوود رضایی در گفته :

سپاس امین جان انشاالله که همه سربلند باشیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :