کد خبر : 63480
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 166 بازدید

لرستان با هفت اجرا میزبان جشنواره موسیقی فجر

    سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در استان لرستان میزبان شش گروه است که  هفت اجرا به مخاطبان جشنواره ارائه می‌کنند.به گزارش میرملاس ؛  گروه‌های نوای سیمره، زاگرسیان ایران زمین، آوا، ایرانی، زاگرس و فلک الافلاک در استان لرستان در قالب جشنواره سي ام موسیقی فجر به صحنه می‌روند.جمعه 24  بهمن گروه نوای سیمره به […]

 

13931101161050153890104

 

سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در استان لرستان میزبان شش گروه است که  هفت اجرا به مخاطبان جشنواره ارائه می‌کنند.
به گزارش میرملاس ؛  گروه‌های نوای سیمره، زاگرسیان ایران زمین، آوا، ایرانی، زاگرس و فلک الافلاک در استان لرستان در قالب جشنواره سي ام موسیقی فجر به صحنه می‌روند.
جمعه 24  بهمن گروه نوای سیمره به خوانندگی مهران غضنفری ساعت 19 در لرستان به صحنه می‌رود.
شنبه 25 بهمن، جشنواره موسیقی فجر در لرستان میزبان گروه آواي پارسيان به خوانندگي سامان عليپور و گروه آساره به سرپرستي حامد فيضيان است كه ساعت 19 برنامه اجرا می‌کند.
یکشنبه 26 بهمن ساعت 19 گروه آوا به خوانندگي وحید تاج به صحنه می‌رود و دوشنبه 27 بهمن گروه ایرانی به سرپرستی  پژمان طاهری و خوانندگی آراش کمانگیر میزبان مخاطبان جشنواره در لرستان است.
سه شنبه 28 بهمن ساعت 19  گروه زاگرس به خوانندگی ایرج رحمانپور در لرستان برنام اجرا می‌کند و چهارشنبه 29 بهمن در همین روز و ساعت این گروه به خوانندگی سیف‌الدین آشتیانی و فیروز رضایی     به صحنه می‌رود.
آخرین اجرای جشنواره در لرسان به گروه فلک الافلاک به خوانندگی بردیا مهرآرا اختصاص دارد که پنجشنبه 30 بهمن ساعت 19 به صحنه می‌رود.
روز جمعه ساعت 18 مراسم اختتامیه جشنواره در لرستان برگزار خواهد شد.
سی‌امین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی فجر به دبیری دکتر حسن ریاحی 24 بهمن تا یکم اسفندماه در تهران و 7  استان برگزار می‌شود.
علاقمندان مي‌توانند اخبار و عكس‌هاي مربوط به اين جشنواره را در سايتwww.fajrmusicfestival.com  و يا در اينستاگرام جشنواره به نشاني fajrmusicfestival30  مشاهده كنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داوود رضایی در گفته :

سپاس امین جان انشاالله که همه سربلند باشیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :