کد خبر : 48675
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 438 بازدید

دکتر کریمی فر: ۲۰ معلم نمونه لرستانی به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند

    به گزارش میرملاس نیوز ؛گودرز کریمی فر دیروز در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در خرم آباد اظهار کرد: آموزش و پرورش لرستان برای هفته معلم و در بزرگداشت مقام والای معلمان اقدام به تدوین برنامه هایی کرده است که یکی از مهمترین برنامه ها تقدیر از فرهنگیان پیشکسوت لرستان است. وی افزود: […]

 goodarz-karimi-copy

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛گودرز کریمی فر دیروز در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در خرم آباد اظهار کرد: آموزش و پرورش لرستان برای هفته معلم و در بزرگداشت مقام والای معلمان اقدام به تدوین برنامه هایی کرده است که یکی از مهمترین برنامه ها تقدیر از فرهنگیان پیشکسوت لرستان است.

وی افزود: مهم ترین برنامه های آموزش و پرورش در هفته معلم شامل اعمال مذهبی است و از جمله این حرکت ها غبار روبی گلزارهای شهدا و برگزاری مراسم زیارت عاشورا در مدارس لرستان است.

کریمی فر بیان کرد: از دیگر برنامه های آموزش و پرورش لرستان ارائه میز خدمت قبل از خطبه های نماز جمعه تحت عنوان شمیم خدمت و دیدار با خانواده های معظم شهدا و دیدار با نماینده ولی فقیه برای معلمان است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: ۲۰ معلم نمونه استان برای دیدار با مقام معظم رهبری به تهران اعزام می شوند و با همکاری اداره تربیت بدنی استان مراسم کوهپیمایی ویژه معلمان لرستانی برگزار می شود.

وی با اشاره برگزاری کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان افزود: در این هفته برای معلمان لرستانی کلاس های ضمن خدمت با محوریت آثار شهید مطهری برگزار می شود و موضوع انشاء با محوریت هفته معلم نیز از سایر برنامه های آموزش و پرورش لرستان است.

کریمی فر گفت: از دیگر برنامه های آموزش و پرورش لرستان انجام گفت و گوی تلویزیونی مدیر آموزش و پرورش با صدا و سیمای استان و قرائت متن پیام استاندار به مناسبت هفته معلم در مراسم صبحگاه مدارس استان است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فرهنگی در گفته :

باسلام به آقای مدیر کل لطفا کادوی روز معلم خود را تکمیل تغییرات بقیه مناطق آموزش وپرورشکه هنوز باقی مانده اندباشد فرهنگیان منتظر هستند

[پاسخ]

اقای دکتر فکری به حال معلنان غیرانتفاعی بکنید میرملاس عزیز حتما در این زمینه با ایشان گفتگویی ترتیب دهید

[پاسخ]

اقای دکتر فکری به حال معلمان غیرانتفاعی بکنید میرملاس عزیز حتما در این زمینه با ایشان گفتگویی ترتیب دهید

[پاسخ]

خرم آباد در گفته :

پیشاپیش هفته معلم بر تمامی فرهنگیان استان لرستان و مدیر کل محترم دولت تدبیر و امید مبارک باشد

[پاسخ]

به نظر بنده تغیرات مناطق کار دست مدیرکل و وزیر خواهد داد بسی تامل فرمایید.

[پاسخ]

کورش کبیر در گفته :

سرکارنزاریتش دکتر را وزیرش لب تیغ هست بزارید اهستع قدم وردارد تند رفتن خوب نیست عزل خوب هست اما با تدبیر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :