کد خبر : 49727
تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 348 بازدید

ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسانی است .

  میرملاس نیوز/ سرویس سلامت: ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسانی است . قلب های مضطرب هر مادری با نگاه های آرامبخش و امیدآفرین ماما آرام می گیرد و آمدن عزیز ترین موجود زندگی را نوید می بخشد. ‌بی تردید ، جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان ، کودکان و خانواده‌ها به شمار […]

hou1471

 

میرملاس نیوز/ سرویس سلامت:

ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسانی است .

قلب های مضطرب هر مادری با نگاه های آرامبخش و امیدآفرین ماما آرام می گیرد و آمدن عزیز ترین موجود زندگی را نوید می بخشد.
‌بی تردید ، جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان ، کودکان و خانواده‌ها به شمار می‌آیند، که با تضمین سلامت مادران و نوزادان ، زندگی، نشاط و شادابی را در جامعه به ارمغان می آورند.
جامعه مامایی دانش و مهارت حرفه‌ای را به زیور ایثار، ایمان و از خودگذشتگی آراسته و توفیقات چشمگیری در زمینه تامین سلامت مادران ، نوزادان ایفا مینمایند.
روز جهانی ماما ، به بهانه تقدیر از پیشگامان ارتقای بهداشت و سلامت جامعه فرصت مناسبی است، برای تکریم و تجلیل از این قشر صبور ،مخلص و زحمتکش .
‌روز جهانی ماما را  به شما تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارید تبریک و تهنیت عرض مینمائیم.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

محمدعلی منتی در گفته :

باتشکرازمدیریت وعوامل محترم سایت میرملاس وتشکرازسرکارخانم امیدی بخاطر درج مطالب فوق .روزجهانی ماما راخدمت همه ماماهای مهربان بویژه برادرزاده ی عزیزم حاجیه مریم منتی تبریک عرض مینمایم.

[پاسخ]

بهار پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹:

معلومه که دلت خیلی خوشه منتی جان.

[پاسخ]

بهروز پیری در گفته :

این روز مبارک را به تمامی زحمت کشان این عرصه تبریک و تهنیت میگویم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :