کد خبر : 59462
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,622 بازدید

آغاز واگذاري اينترنت پرسرعت شرکت مخابرات در لرستان + مزايا

    هم‌زمان با فصل پاييز، طرح فروش ويژه اينترنت پرسرعت آشناي اول با مزاياي استثنايي در لرستان آغاز شد‌. به گزارش میرملاس ؛ عضو هيأت مديره شرکت مخابرات لرستان با اعلام اين خبر گفت‌: دانلود شبانه رايگان براي سرويس‌هاي معرفي شده در جدول تعرفه‌ها و اهداي مودم بي‌سيم رايگان بخشي از مزاياي شرکت در […]

paeez
 
 
هم‌زمان با فصل پاييز، طرح فروش ويژه اينترنت پرسرعت آشناي اول با مزاياي استثنايي در لرستان آغاز شد‌.
به گزارش میرملاس ؛ عضو هيأت مديره شرکت مخابرات لرستان با اعلام اين خبر گفت‌: دانلود شبانه رايگان براي سرويس‌هاي معرفي شده در جدول تعرفه‌ها و اهداي مودم بي‌سيم رايگان بخشي از مزاياي شرکت در اين جشنواره مي‌باشد.
نبي‌الله شمسي‌فر افزود‌: شرکت کنندگان در اين جشنواره با انتخاب سرويس‌هاي مشخص شده در جدول تعرفه‌ها، مي‌توانند از دانلود شبانه رايگان از ساعت يك تا 7 بامداد بهره‌مند شده و در قرعه‌کشي هفتگي يک سکه طلا شرکت نمايند.
وي افزود‌: مشترکين مي‌توانند يکي از دو روش پيش‌پرداخت و يا پس‌پرداخت را براي سرويس مورد نظر خود انتخاب نموده و همچنين در صورت تمايل، کل مبلغ قرارداد خود را يک‌جا پرداخت نمايند.
قابل ذكر است، قرعه‌کشي هر هفته يک سکه طلا‌، مودم بي‌سيم رايگان، در صورت درخواست مشترک به جاي مودم رايگان 2 گيگابايت حجم ماهانه رايگان‌، دانلود شبانه رايگان از ساعت يك تا 7 بامداد از مزاياي جشنواره پاييزي است.
 
 
paeeze3
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :