کد خبر : 71906
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 164 بازدید

دکتر کائیدی : مسئولان در مورد آتش سوزیهای اخیر گزارش دهند

    یه گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آتش سوزی اخیر میانکوه و منطقه کرکی گفت: مسئولان استانی و شهرستانی باید مراقب باشند جنگلهای بلوط زاگرس که ثروت ملی، و در واقع ریه سرزمین پهناور ایران هستند این گونه مورد آسیب قرار نگیرند.کائیدی با اشاره به خشکسالی […]

2372753_604

 

 

یه گزارش میرملاس ؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آتش سوزی اخیر میانکوه و منطقه کرکی گفت: مسئولان استانی و شهرستانی باید مراقب باشند جنگلهای بلوط زاگرس که ثروت ملی، و در واقع ریه سرزمین پهناور ایران هستند این گونه مورد آسیب قرار نگیرند.
کائیدی با اشاره به خشکسالی و خشک شدن درختهای بلوط اظهار داشت: سازمان مراتع و جنگلها باید امکانات ویژه و تمهیدات لازم را در مناطق زاگرس تعبیه کند وحتیالمقدور نیروی انسانی مجهز به وسائل اطفاء حریق در مناطق حساس و بحرانزا بگمارد.
وی در ادامه افزود: مسئولان استان و شهرستان، و ادارههای ذیربط از جمله جنگل و مراتع، جهاد کشاورزی و محیط زیست هر چه سریعتر در مورد آتش سوزیهای پی در پی با هوشیاری کاملچاره اندیشی کنند تا این چنین دچار بحران نشویم.
کائیدی در خصوص آتش سوزی میانکوه و منطقه کرکی خطاب به مسنولان استانی و شهرستانی گفت: نسبت به علل ریشهای این آتش سوزی اقدام عاجل به عمل آورند و به مردم و نمایندگان گزارش مستند ارائه نمایند.
تهیه خبر : مسعود فرج الهی/ خبرنگار پارلمانی میرملاس

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حق بجانب در گفته :

اقای کائیدی لابد شما مسئول نیستین و در رابطه با این کار چه اقدامی انجام داده اید

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :