کد خبر : 41145
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 194 بازدید

لورا دوباره جولان می دهد / تکذیب خبر فلج شدن پلنگ لرستانی

  معاون حفاظت محیط زیست لرستان از بهبودی لورا، پلنگ زخمی سزار خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، نبی‎اله قائدرحمتی ، در رابطه با حال عمومی پلنگ زخمی رودخانه سزار، گفت: سی‎تی اسکن و کارهای تکمیلی روی حیوان صورت گرفته تمام گلوله‎های درون بدن خارج شده و مشکل خاصی ندارد. وی […]

 

معاون حفاظت محیط زیست لرستان از بهبودی لورا، پلنگ زخمی سزار خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، نبی‎اله قائدرحمتی ، در رابطه با حال عمومی پلنگ زخمی رودخانه سزار، گفت: سی‎تی اسکن و کارهای تکمیلی روی حیوان صورت گرفته تمام گلوله‎های درون بدن خارج شده و مشکل خاصی ندارد.

وی با تکذیب کردن خبر فلج شدن پلنگ اضافه کرد: طی معاینات به عمل آمده، حیوان برای حرکت هیچ‎گونه مشکلی ندارد و تا بهبود یافتن کامل نیز، در پارک پردیسان تهران مورد مراقبت قرار خواهد گرفت.

قائدرحمتی ادامه داد: این پلنگ بعد از بهبود کامل که تقریباً دو ماه به طول می‎انجامد به خرم‎آباد منتقل و در همان جایی که پیدا شده رها می‎شود.

معاون حفاظت محیط زیست لرستان با اشاره به توله‎های پلنگ کشته شده چند وقت اخیر نیز افزود: در سطح منطقه دوربین‎هایی جهت پیدا کردن آنها نصب شده که امروز نیز اکیپی برای بررسی فیلم آنها به منطقه اعزام شده است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهنام دوستی در گفته :

سلام. فکر کنم این تصویر مربوط به پلنگیه که در محور خرم آباد-الشتر با ماشین تصادف کرده بود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :